Számviteli és adózási vezető - Budapest, Magyarország - ISG International Executive Consulting Kft.

    ISG International Executive Consulting Kft.
    ISG International Executive Consulting Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    • A főkönyvelő közvetlen beosztottjaként a 10 fős könyvelői csapat (GL, FA, AP, WF) operatív irányítása
    • A beosztott kollégák munkájának szakmai támogatása, fejlődésük előmozdítása
    • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
    • Adóbevallások elkészítésének irányítása, ÁFA analitika ellenőrzése
    • Statisztikai jellegű riportok (MNB, KSH) elkészítése és ellenőrzése
    • Havi riportálási feladatok Hyperion rendszerben
    • Közreműködés az éves könyvvizsgálat során
    • Gazdasági diploma és mérlegképes könyvelői végzettség
    • Legalább 5 éves könyvelési/számviteli és adózási területen szerzett munkatapasztalat
    • Minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat, legalább 3-4 fő vezetésével
    • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
    • Bevallások elkészítésében szerzett tapasztalat
    • Szóban-írásban kommunikációképes, magabiztos angolnyelv-tudás
    • SAP FI modul és MS Office ismeret
    • Emellett IFRS ismeretek előnyt jelentenek

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem, éves bónusz, plusz juttatások
    • Folyamatosan fejlődő, a munkavállalói iránt elkötelezett vállalat
    • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
    • Nemzetközi kapcsolatépítési lehetőségek
    • Kellemes munkakörnyezet, inspiráló csapat
    • Otthoni munkavégzési lehetőség (heti 1 nap)
    • Céges buszjárat a Móricz Zsigmond körtérről