Senior könyvelő - Budapest, Magyarország - GrandVision Hungary Kft.

    GrandVision Hungary Kft.
    GrandVision Hungary Kft. Budapest, Magyarország

    1 hete

    A magyar optikai piac vezető szereplője, a GrandVision Hungary Kft, Európa legnagyobb optikai vállalatcsoportjának magyarországi leányvállalata.

    • Könyvelési feladatok: áru és költség számlák ellenőrzése, könyvelése
    • Főkönyvi könyvelési feladatok, időbeli elhatárolások készítése
    • Áfa bevallás összeállítása
    • A szállítói folyószámlák egyeztetése, valamint kapcsolattartás a szállítókkal
    • A havi zárásokban, az adóbevallások, statisztikák, egyéb adatszolgáltatások összeállításában való közreműködés
    • Bérleti szerződések adminisztrációja
    • Havi zárási feladatok ellátása
    • Könyvvizsgálatban való közreműködés
    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • Minimum 3 éves könyvelői munkatapasztalat
    • Pontos, precíz munkavégzés, együttműködő hozzáállás a közvetlen kollégákkal és a társosztályokkal
    • Irodai szoftverek, pl Excel magabiztos használata
    • Ha ismered vagy dolgoztál már SAP-ban (mert mi is azzal dolgozunk)
    • Angol nyelvtudás
    • Éves bónusz
    • Pozitív légkörű, modern irodát, szép környezetben
    • Stabil, a munkavállalói iránt elkötelezett vállalatot
    • Munkájára igényes, szakmáját szerető csapatot
    • Szakmai és személyes fejlődési lehetőségeket
    • Céges laptopot és közvetlen céges buszjáratot a Móricz Zsigmond körtértől
    • Havi 10 nap home office lehetőséget