Cukrász - Budapest, Magyarország - Opera Gasztronómia Kft.

    Opera Gasztronómia Kft.
    Opera Gasztronómia Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Szenvedélyed a cukrászati szakma? Büszke lennél, ha az általad készített süteményeket szolgálnák fel a város legelegánsabb rendezvényein, egy esküvőn a Budai Várban, vagy egy fogadáson a Magyar Állami Operaházban? Ha a válaszod igen, akkor nálunk a helyed
    , Családi vállalkozásunkban több száz kollégánkkal együtt több mint, négy évtizede azon dolgozunk, hogy a magyar gasztronómiát visszaemeljük a világ élvonalába és Budapest a világ egyik legjobb helye legyen.
    Büszkék vagyunk rá, hogy cukrászműhelyünkben a legjobb szakemberekkel készítjük a finomságokat éttermeink, hoteleink és Zuki kávézónk részére.

    Mindennapi feladatok:
    • Desszertjeink (torták, tányérdesszert alapok, pohárdesszertek) termelésében való részvétel, receptúra szerint történő elkészítése;
    • Javaslattétel az újításokra a folyamatos fejlődés érdekében;
    • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása;
    • A magas higiéniai követelményrendszer betartása.
    , Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
    • Pontosan, precízen végrehajtod a rád bízott feladatokat, betartod a receptúrákat;
    • Igényed van a folyamatos fejlődésre;
    • Szenvedélyed a cukrászat;
    • Van minimum 1 éves cukrász tapasztalatod;
    • Fontos számodra a jó hangulatú csapatmunka;
    • Nyugodtan kezeled az eléd gördülő kihívásokat.
    , Örülünk, ha van:
    • Termelőüzemben szerzett tapasztalatod.
    • Stabil munkahely egy megbízható, tőkeerős cégcsoportnál.
    • Kiszámítható, egy műszakos nappali munkarend;
    • Kiváló munkafeltételek: biztonságos, modern munkakörülmények és eszközök;
    • Nemzetközi munkakörnyezet;
    • Piacképes kereset;
    • All You Can Move Fitness bérlet;
    • Kedvezményes fogyasztási lehetőség;
    • Barátságos, támogató munkakörnyezet;
    • Szakmai háttérrel rendelkező, elkötelezett, fiatalos és vidám csapat;
    • Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség.