Munkahelyek
Pécs

    Tesztmérnök - Pécs, Magyarország - Z Elektronika Kft.

    Z Elektronika Kft.
    Z Elektronika Kft. Pécs, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 5 napja

    Z Elektronika Kft 1997 óta működik, mint elektronikai fejlesztő és gyártó cég ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányitási rendszer szerint, a hazai elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője. A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a legmodernebb technológiával, magas színvonalon nyújtunk szolgáltatásokat az elektronikai fejlesztés, tervezés, gyártás területén. Több mint 200 magasan képzett, az innovációra nyitott, elkötelezett munkatársunknak köszönhetjük, hogy cégünk a dél-dunántúli régió egyik leggyorsabban növekvő vállalkozása. Sikereinkben fontos szerepet játszik a ránk jellemző csapatkultúra, és a cégen belüli tudástranszfer. Embercentrikus, rugalmas munkaszervezés mellett, jelentős energiát fordítunk munkatársaink képzésére, fejlesztésre, fiatal tehetségek bevonzására. Új munkatársunkat egy dinamikus technológiai vállalkozás várja.

    Feladataid közé fog tartozni:

    • Az alkalmazott mérőrendszerek és mérési eljárások folyamatos fejlesztése, automatizálása, karbantartása
    • Mérési eljárások definiálása
    • Mérési eredmények kiértékelése, az eredmények dokumentációja
    • Az eljárások és eredmények ismertetése, a megrendelők szakmai támogatása
    • Hibás –tesztelés során kiesett- termékek elemzése

    • felsőfokú villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettséggel rendelkezel
    • legalább középfokon beszélsz angol vagy német nyelven
    • precíz, és önálló a munkavégzésed

    Előnyt jelent számodra ha:

    • rendelkezel szakmai tapasztalattal ezen a területen
    • ismered az MSA módszereket
    • van Labview és C programozás ismereted

    Az eredményes munkádért biztosítjuk:

    • korrekt fizetést
    • egészségpénztári kártyát
    • együttműködést támogató légkört
    • innovációra nyitott munkatársakat és vezetést
    • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezetet
    • bejárás támogatás

  • Harman Becker Kft.

    Tesztmérnök

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 16 órája

    Harman Becker Kft. Pécs, Magyarország

    A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és e ...