Termelési Minőségbiztosítási Mérnök - Komárom-Esztergom, Magyarország - HAYS Hungary Kft.

    HAYS Hungary Kft.
    HAYS Hungary Kft. Komárom-Esztergom, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    HAYS Hungary Kft. background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Gyártási Minőségbiztosítási mérnök
    Az új cégedPartnerünk egy nemzetközi gyártó vállalat, amely élen jár a technológiai és termékfejlesztésekben. Jelenlegi gyárukban Magyarországon egyedi technológia alkalmazását indították el az elektromos autózáshoz kapcsolódóan. A vállalat rendkívül stabil és jövőbiztos hátteret kínál. A munkakörükben a munka-magánélet egyensúlya kiemelt figyelmet kap, valamint erős anyagi támogatást biztosítanak költözés esetére.
    Ha úgy érzed egy ilyen cégnél keresed a következő lehetőséged várjuk jelentkezésed ebbe a gyártási fókuszú minőségbiztosítási mérnök munkakörbe
    Feladataid az új pozícióban:

    • Gyártás támogatása minőségügyi feladatokban, kérdésekben
    • Hibaanalízisek készítése, gyökérokok feltárása a minőségügyi hibáknál és javító intézkedések bevezetése
    • Ellenőrzési tervek és egyéb minőségügyi dokumentációk készítése
    • Vevői reklamációk kezelésében szakmai támogatás
    • Jelentések és akciótervek készítése a szakterületen
    • Selejtköltség monitorozása
    • Támogatás és aktív részvétel vevői és rendszerauditokon,

    Mire van szükséged az új pozíciódban:

    • Felsőfokú végzettség (minőségügyi vagy műszaki területen)
    • Legalább 1-2 éves minőségbiztosítási mérnök tapasztalat
    • Autóipari tapasztalat
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás

    Mire számíthatsz partnerünktől:

    • Modern gyártási környezet
    • Stabil szakmai csapat
    • Kiemelkedő juttatási csomag (többféle magas bónusz, sportolási lehetőség, cafeteria, bejárási támogatás, albérlettámogatás költözés esetén)
    • Izgalmas technológia és termékportfólió
    • Kiváló work-life balance

    Mit kell tenned mostAmennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a 'jelentkezem' gombra és küldd el nekünk frissített angol önéletrajzod.