Munkahelyek
Budapest

    Biztonságtechnikai technikus @ - Budapest, Magyarország - Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

    Nemzetbiztonsági Szakszolgálat
    Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Budapest, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 napja

    Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, biztonságtechnikai technikusi feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

    • behatolásjelző, beléptető, videómegfigyelő, automatikus tűzjelző és oltó, illetve kaputelefon rendszerek üzemeltetése, karbantartása, illetve eseti hibaelhárítása
    • részvétel a rendszerek telepítésében, kiépítésében és beüzemelésében

    Amit kínálunk:

    • kezdő bruttó bér Ft, amely releváns szakmai tapasztalat esetén emelkedhet
    • hosszú távú, biztos munkalehetőség
    • komoly, nagy rendszerekkel történő tapasztalatszerzés, munkavégzés
    • szakmai fejlődés a biztonságtechnika minden területén
    • kihívásokkal teli, változatos és felelős szakmai munka
    • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
    • szakirányú továbbképzéseken való részvétel
    • iparági átlagot meghaladó kezdő bérezés
    • cafeteria juttatás

    A jelentkezés gombra való kattintással, a Karrier oldalon keresztül, az online jelentkezési lap kitöltésével és egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: "Biztonságtechnikai technikus No Fluff Jobs" jeligét.

    Elvárások

    • középfokú műszaki végzettség
    • pontos, precíz, önálló, munkavégzés
    • kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség
    • motivált személyiség
    • alap szintű MS Office ismeretek
    • B kategóriás jogosítvány

    Nyelvismeret:

    • nem feltétel

    Előnyt jelent:

    • elektrotechnikai műszerész vagy technikus végzettség
    • IT hálózatszerelési ismeretek
    • biztonságtechnikai kivitelezésben, karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
    • tűzvédelmi szakvizsgák megléte (8., 9., 13.,15.)
    • alapfokú angol nyelvtudás

    ,[] Requirements:
    •középfokú műszaki végzettség

  • DBM Kft.

    Biztonságtechnikai Szerviz technikus

    DBM Kft. Budapest, Magyarország

    A DBM Kft. 1990-ben alakult, fő profiljaként banktechnikai és biztonságtechnikai berendezések forgalmazására, mely tovább bővült közlekedéstechnikai eszközök értékesítésével. Mindhárom üzletág vonatkozásában komplex megoldásokat kínálunk, mint szállítás, telepítés, beüzemelés, ja ...

  • Houghton Magyarország Kft.

    Kenéstechnikai munkatárs

    Houghton Magyarország Kft. Budapest, Magyarország

    Kik vagyunk mi? · A Quaker Houghton az ipari kenőanyagok terén világszinten vezető szerepet tölt be. · Ipari fémmegmunkáló folyadékok piacvezető gyártójaként folyamatosan fejlesztjük termékeinket, hogy ügyfeleink a változó világban mindig egy lépéssel előbbre tarthassanak. · Azál ...