Munkahelyek
Püspökladány

    Gondozó (Püspökladány) - Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió
    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió Püspökladány, Magyarország

    1 hete

    Házi segítségnyújtás keretében szakképzett munkatársat keresünk

    GONDOZÓ

    munkakör betöltésére.

    Mit csinálunk mi?

  • Szervezetünk több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozik, nap mint nap törekszik arra, hogy még több szolgáltatást tudjon bevezetni országos szinten. Tevékenységeink közé tartozik az idős embereknek való segítségnyújtás, amely kiemelkedő fontosságú, számunkra jelentős értéket képvisel.
  • Olyan ember illik a csapatunkba, aki hétköznaponként napi 4, 6 vagy 8 órában szívesen látogatja meg az idős és a gondozásra szoruló embereket, annak érdekében, hogy segítséget nyújtson Nekik a legkülönfélébb ápolási és gondozási tevékenységek ellátásban. Tudsz Nekik segíteni például a bevásárlásban, a gyógyszerek beszerzésében, a takarításban, a tisztálkodásban, a ház körüli teendőkben és a hivatalos jellegű ügyintézésben is. Természetesen ez csak néhány azok közül a feladatok közül, amelyekkel találkozhatsz.
  • Hogyha nyitott, másokhoz könnyen alkalmazkodó, rugalmas, kedves személyiségnek érzed magad, aki képes az önálló munkavégzésre és igénye van a további szakmai fejlődésre, illetve lehetőleg már rendelkezik szakmai tapasztalattal az idős emberek gondozásában, valamint ellátásában, akkor pontosan Te vagy a mi emberünk.
  • Rendelkezned kell az 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott szakképesítéssel vagy ilyen végzettséget adó, folyamatban lévő tanulmánnyal. Ezek közül néhányat itt is felsorolunk a könnyebb tájékozódás érdekében: szociális gondozó és ápolói / szociális szakgondozói / ápolói / gyakorló ápolói / mentőápolói szakképzettség.
  • Olyan munkatársat, aki empatikus, türelmes, megbízható és nem riad vissza a más emberekért való felelősségvállalástól sem.
  • Egy nagyon jó csapat részese lehetsz. Számítunk az ötleteidre, a kreativitásodra. Rászánjuk az időt, hogy mindent megtanítsunk Neked, amit csak tudunk. Képzések révén mi is biztosítjuk számodra, hogy a fejlődés ajtaja mindig nyitva álljon előtted. Hogyha kedveled az idősebb emberek közelségét és szeretsz emberekkel beszélgetni, akkor pontosan Rád szabták ezt a munkát
  • A fizetésed a közalkalmazotti bértáblán alapszik, ami alapbérből (bruttó Ft) és ágazati pótlékból tevődik össze. Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Hogyha napi szinten utaznod kell hozzánk, akkor abban is költségtérítéssel támogatunk. A napi feladataid ellátásához szükséges munkaeszközökről is gondoskodunk.

  • Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

    gondozó

    1 hete

    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió Debrecen, Magyarország

    Házi segítségnyújtás keretében szakképzett munkatársat keresünk · GONDOZÓ · munkakör betöltésére. · , Szervezetünk több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozik, nap mint nap törekszik arra, hogy még több szolgáltatást tudjon bevezetni országos szinten. Tevéke ...

  • Mikepércsi Református Egyházközség Mikepércs, Magyarország

    Intézményünkben 191 ellátásra szoruló idősről gondoskodunk 5 részlegen: női, férfi, fekvő, demens és házaspári részleg. Az ápolást, gondozást négy különálló épületben valósítjuk meg. Minden részleg eltéről számú szobával és lakóval rendelkezik, de minden részleg rendelkezik a meg ...