Munkahelyek
Senior Könyvelő
Szombathely

    Senior Könyvelő - Vas megye, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Default job background
    Közvetítés

    Vas megyei partnerünk számára keresünk munkatársat Senior könyvelő pozícióba.

    Állásajánlat részletei

  • Teljeskörű számviteli és adózási feladatok a cégcsoport vállalataira vonatkozóan
  • Adójogszabályok változásainak folyamatos nyomonkövetése
  • Havi- és éves záráshoz kapcsolódó feladatok
  • Beszámoló elkészítésében, könyvvizsgálatokban való közreműködés
  • Rendszerek, számviteli folyamatok fejlesztési projektjeiben való aktív szerepvállalás
  • Egyeztetés a társosztályokkal

    Munkaköri követelmények

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • 10+ év releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben
  • Magabiztos, kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Naprakész adózási-, számviteli és pénzügyi ismeretek
  • Haladó Ms Office (különösen Excel) ismeretek
  • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

    Kompenzációs juttatások

  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség

  • G S D AGRÁRPRODUKT Kft. Sopronhorpács, Magyarország

    A magyar, családi tulajdonú vállalat 1993-tól Nyugat-Magyarország egyik legjelentősebb mezőgazdasági üzemévé fejlődött. A GSD csoportszinten közel hektár területen termel gabonaféléket, cukorrépát, repcét, mákot és más szántóföldi növényeket. A termények betárolását tonnás, saját ...