Medior Rendszerszervező - Budapest, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Budapest, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Ügyfelünk megoldásai segítségével különböző cégek ütemezetten és biztonságosan válhatnak olyan szervezetté, amelynek működését innovatív, automatizált tudásra épülő megoldások jellemzik.

    Ahol szakértői tevékenység automatizálására, agilis fejlesztérse, mesterséges intelligencia alapú alkalmazásra lehet szükség, ott parnerként segítenek üzleti, IT megoldásokkal és intelligens információs rendszerekkel.

    Erős kutatói és egyetemi, valamint kiterjedt nemzetközi kapcsolatrendszerrel rendelkeznek.Pozíció leírása / Job description

    Üzleti igény felmérése, megértése

    Ügyfelekkel való egyeztetés és kapcsolattartás

    Rendszerspecifikáció elkészítése

    Részvétel a kapcsolódó dokumentáció elkészítésében

    Rendszer tesztek megtervezése és végrehajtása

    Rendszer verziókkal kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálása

    Elvárások / Requirements

    Felsőfokú végzettség, gazdaságinformatika vagy mérnökinformatika irányban

    Rendszerszemléletű gondolkodás

    Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

    Jó problémamegoldó és szervező készség

    Előnyök:

    Középfokú angol nyelvtudás

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Tesztelési módszertanok ismerete

    Banki, pénzügyi háttérAmit kínálunk / Offer

  • Stabil háttér

  • Fejlődési lehetőség senior kollégák mellett

  • Nívós projektek

  • Családias, kellemes légkör

  • Home Office lehetőségKapcsolattartó / Information Lerner Judit Blatniczky Timóteus tapasztalat 1-3 év / 1-3 years
    készségek
  • 'Nem igényel speciális szaktudást'
    szakmai ismeretek
  • 'Nem igényel speciális végzettséget'
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University