Senior Backend Developer - Budapest, Magyarország - Pwc CEE

    Pwc CEE
    Pwc CEE Budapest, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    A PwC-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

    Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz Data csapatunkhoz Senior Backend Developer pozícióba.

    A PwC adatelemzői és automatizációs területeket átfogó szakértői csapata többek között olyan témakörökben segíti a saját és a partnereink működését, mint az üzleti és működési folyamatok automatizálása, adatvezérelt fejlesztése, folyamatok bányászata dedikált szoftverek és saját algoritmusok segítségével. Céljuk, hogy tanácsadó tevékenységükkel támogassák az saját és ügyfeleink gyors, modern, átlátható, és minél magasabb minőségű működését.

    Miért éppen a Data csapat?

    • Mint egy megoldásorientált csapat, mindig azt tartjuk szem előtt, hogyan tudjuk a legnagyobb hozzáadott értéket teremteni az ügyfeleinknek
    • Nem részfeladatokban, hanem komplett projektekben gondolkodunk;
    • Nálunk IT tudást kombinálhatsz üzleti ismeretekkel;
    • Hozzáférhetsz a világ legkorszerűbb technológiáihoz (Azure, GCP, AWS, OpenAI, stb.);
    • Nálunk a szakmai fejlődés garantált: rendszeres tréning lehetőségeket biztosítunk számodra a fenti technológiákban.

    Feladataid a következők lesznek:

    • Alkalmazásfejlesztés a .NET/C# keretrendszerrel, az alábbi témakörökben:
      • Desktop alkalmazások WPF felülettel, különböző webszolgálatások fogyasztásához;
      • Egyedileg fejlesztett add-inek készítése RPA platformokhoz;
      • Webszolgáltatások tervezése és implementálása;
      • Webfejlesztés intranetes használatra kliens/szerver alapokon (React és .NET Core, vagy Angular és .NET Core;
      • Meglévő standalone alkalmazások megoldások átalakítása kliens-szerver architektúra szerint;
      • Microservice architektúra kidolgozása és fejlesztése;
      • API-ok tervezése és fejlesztése, valamint más szolgáltatók rendelkezésre bocsátottak integrálása.

    A kiválasztási folyamatban sikeres lehetsz, ha rendelkezel az alábbi kompetenciákkal:

    • Rendelkezel gazdasági vagy informatikai végzettséggel;
    • Van 4-5 év web/alkalmazás fejlesztői tapasztalatod a feljebb említett technológiai területeken;
    • Rendelkezel Git/DevOps ismeretekkel (ez lehet forráskód menedzsment, build és release folyamatok területén);
    • Vannak adatbázis kezelési ismereteid;
    • Alapvető ismereteid vannak üzemeltetéssel kapcsolatosan (on-prem, cloud);
    • Eligazodsz az Azure, GCP vagy AWS rejtelmeiben;
    • Az angol nyelv napi használatát kifejezetten előnyösnek találod (ha németül is tudsz, az pluszpont);
    • Képes vagy üzleti felhasználókkal kommunikákálnició (specifikálás, projekt tervezés témakörben).

    Számos dolog segít bennünket, hogy könnyebben tudjunk egymáshoz kapcsolódni:

    • Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk;
    • Különböző rendezvénysorozataink keretein belül minden hónapban tanulhatunk valami újat munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;
    • Belső képzési programjainkon rendszeresen fejleszthetjük tudásunkat;
    • Csütörtök esténként a cég jóvoltából fröccsel vezethetjük le a nap fáradalmait.

    Miért válassz bennünket?

    • Változatos, izgalmas projekteken dolgozhatsz;
    • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség;
    • Jófej, ötletekre nyitott csapat;
    • Támogató vezetői kultúránk biztosítja számodra az elérhetőséget és a folyamatos kérdezés lehetőségét;
    • Számos belső képzési programunk elérhető, melyek szakmai és személyes fejlődésedet támogatják;
    • Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak.
    • A legmagasabb szakmai minőséget várjuk el és ennek elérésére törekszünk.
    • Csütörtök esténként a cég jóvoltából fröccsel/sörrel vezethetjük le a nap fáradalmait.
    • A PwC-nél hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy olyan felelősségteljes kultúra kialakításához, ahol hosszú távú értéket teremtünk munkatársainknak és ügyfeleinknek egyaránt. Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk egy befogadó és támogató munkahellyé válni.

    Ha te is abban hiszel, hogy a fontos kérdéseket csakis együttműködve lehet megoldani, akkor csatlakozz hozzánk