Munkahelyek
Szolnok

    Vállalkozásfejlesztési Program projektvezető - Jász-Nagykun-Szolnok, Magyarország - Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara

    Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara
    Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara Jász-Nagykun-Szolnok, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 5 napja

    Leírás
    A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
    • szakmai önéletrajz,
    • iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata,
    • nyelvvizsga bizonyítvány/ok másolata.

    A pályázat beérkezésének határideje: 2024. április 19.
    A pályázatot a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara titkárának e-mail címére kérjük eljuttatni, fizetési igény megjelöléssel

    Tárgyként kérjük, tüntesse fel: "Pályázat Vállalkozásfejlesztési Program projektvezető munkakörre", A projektvezető a megye gazdálkodó szervezetei igényeinek megfelelően vállalkozásfejlesztési tájékoztatási, tanácsadási feladatokat végez. A Vállalkozásfejlesztési Program keretében a megyében rendezvényeket, szakmai fórumokat szervez, közreműködik a vállalkozások hazai és külföldi kiállításokon történő megjelenésének segítésében, segíti az üzleti partnerkapcsolatok fejlesztését, üzleti közösségek létrehozását és működését. Koordinálja a vállalkozásfejlesztési projektben résztvevő kamarai munkatársak munkáját, kapcsolatot tart a megye vállalkozásaival.
    A projektvezető feladatai közé tartozik továbbá cikkek, beszámolók és interjúk készítése a weboldalra és kamarai újságba, illetve háttéranyagok összeállítása a kamarai vezetés számára., Elvárás:
    • min. középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban (aktív használat),
    • felsőfokú végzettség,
    • "B" kategóriás jogosítvány.

    A pályázótól elvárt képességek:
    • önálló, proaktív munkavégzés,
    • kiváló kommunikációs képesség (beszédben és írásban egyaránt),
    • jó szervezőképesség, precizitás,
    • pontosság, megbízhatóság,
    • jó kapcsolatépítő képesség,
    • magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek (Word, Excel, Power-Point, Internet használat),
    • csapatmunkában való konstruktív közreműködés.
    , Előny:
    • felsőfokú angol nyelvtudás,
    • további nyelv ismerete,
    • hasonló területen szerzett tapasztalat.
    , Amit kínálunk:
    • fiatalos munkakörnyezet,
    • versenyképes fizetés,
    • hosszútávú munkalehetőség.