Autóvillamossági szerelő - Veszprém, Magyarország - ITS PROTECTION Kft.

    ITS PROTECTION Kft.
    ITS PROTECTION Kft. Veszprém, Magyarország

    3 hete

    Budapest XV. kerületi, GPS rendszerekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünkbe keresünk legalább 2 év szakmai tapasztalattal rendelkező autóvillamossági szerelő munkatársat.
    , A sikeres jelentkező feladata:
    - GPS szerelés (személygépkocsiba, teherautóba, motorkerékpárba, nehézgépbe)
    - Meghibásodott GPS eszköz cseréje, javítása
    - Munkalapok pontos megírása
    - Az elkészült munka átadása az ügyfélnek
    - Eszközök, alkatrészek készletének pontos kezelése, - 2-3 év szakmai tapasztalat
    - Szakirányú autóvillamossági szerelő végzettség
    - B kategóriás jogosítvány
    - Pontos, precíz munkavégzés
    - Proaktív gondolkodás, önálló probléma megoldás
    - Megbízhatóság, határozottság, rugalmasság
    - Ápolt külső, igényes megjelenés,
    • C kategóriás jogosítvány
    • versenyképes jövedelem
    • cafetéria
    • céges mobiltelefon
    • céges laptop
    • céges gépkocsi
    • munkavégzéshez megfelelő munkaruha
    • modern munkakörnyezet
    • fiatal, dinamikus csapat