könyvelő - Tiszaújváros, Magyarország - ECOMISSIO Kft.

    ECOMISSIO Kft.
    ECOMISSIO Kft. Tiszaújváros, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    KÖNYVELŐFeladataid lesznek:Beérkező számlák könyveléseBanki utalások előkészítése, bank könyveléseBérszámfejtéshez szükséges anyagok összeállítása a külső számfejtő cég felé, bér könyveléseEgyéb vegyes könyvelési feladatokTárgyi eszközök mozgásával kapcsolatos adminisztratív feladatokNyilvántartások, analitikák vezetése, egyeztetéseAktív részvétel a havi és éves zárásokban, könyvvizsgálatbanAd-hoc számviteli feladatokAdóbevallások elkészítésében való együttműködés, adatszolgáltatások, KSH-jelentések elkészítése Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:Mérlegképes könyvelői végzettségMinimum 3 év munkatapasztalat könyvelési területenPrecíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóságEgyüttműködőkészség és csapatmunkára való készségFelhasználószintű informatikai tudás (Excel, Word, Outlook)Nagyfokú önállóság, proaktív munkavégzés Előnyt jelent:Középfokú angol nyelvtudásTiszaújvárosi, vagy ahhoz közeli lakóhely Amit a munkádért cserébe ajánlunk:Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahelyPiacképes jövedelem és egyéb juttatások: cafeteria, 13. havi fizetésTeljesítményalapú extra jutalmakFejlődési lehetőségek, tanfolyamok támogatásaGyors munkafolyamatok és problémamegoldás, nincs multis bürokráciaStabil, fiatalos összetartó csapat, jó hangulat. Foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidő, napi 8 órás munkarend Munkavégzés helye:Tiszaújváros Jelentkezés módja:Jelentkezni a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy fényképes önéletrajzzal is lehet, a pozíció megjelölésével. Kérjük, pályázatodban tüntesd fel a munkakör betöltésének várható kezdési időpontját és nettó bérigényed