Munkahelyek
Győr

    SMT gépkezelő - Győr, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Default job background
    Leasing

    Szeretnél azonnal munkába állni? Hosszútávra szóló, biztos munkahelyet keresel?

    Elektronikai vezérlőpanelek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat SMT gépkezelő pozícióba.

    Ne hagyd ki a lehetőséget, jelentkezz még ma

    Állásajánlat részletei

  • Siemens beültető gépek kezelése, operátori szintű karbantartása
  • Pasztázó gép kezelése, operátori szintű karbantartása
  • Típusváltások lebonyolítása
  • Termékspecifikus setup-ok összeállítása

    Munkaköri követelmények

  • Gépkezelő tapasztalat
  • 3 műszakos álló jellegű munka vállalása
  • Szakmai tapasztalat gyártási tevékenységet végző vállalatnál
  • Előny: SMT területen szerzett tapasztalat / műszaki végzettség

    Kompenzációs juttatások

  • Versenyképes kereseti lehetőség (akár br Ft)
  • Cafeteria
  • Könnyű fizikai munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Saját állományba történő átvételi lehetőség
  • Családias légkör
  • Utazás támogatása
  • Azonnali munkakezdés
  • Betanulási lehetőség a munkavégzés helyén

  • Trenkwalder Kft Győr, Magyarország Teljes munkaidő

    Siemens beültető gépek kezelése, operátori szintű karbantartása · Pasztázó gép kezelése, operátori szintű karbantartása · Típusváltások lebonyolítása · Termékspecifikus setup-ok összeállítása · Elvárások / Requirements · Gépkezelő tapasztalat · 3 műszakos álló jellegű munka válla ...