Elektromos karbantartó - Oroszlány, Magyarország - BorgWarner Oroszlány Kft.

    BorgWarner Oroszlány Kft.
    BorgWarner Oroszlány Kft. Oroszlány, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 2 hete

    A BorgWarner- nél munkatársaink olyan energiahatékony megoldásokon dolgoznak, amelyek előre mozdítják a világot. Belsőégésű-, hibrid- és elektromos meghajtású járművekbe gyártott termékeink által innovatív és fenntartható megoldásokat kínálunk az autóiparban. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Magyarországon, Oroszlányban 23 éve vagyunk jelen. A BorgWarner Oroszlány Kft gyárában jelenleg turbófeltöltőket gyártunk, emellett elindítottuk új, elektromos autókba épülő termékeink bevezetését. Várjuk jelentkezésedet, ha szeretnél modern és tiszta munkakörnyezetben, kiemelkedő munkabiztonsággal és innovatív munkatársainkkal a világ piacvezető autógyártói számára turbófeltöltőket gyártani.,
    • Automata szerelősorok üzemvitelének biztosítása
    • PLC hibakeresés Siemens PG programozó készülékkel (S7-300, S7-1200, S7-1500)
    • Vision kamerák programozása, hibakeresés (Omron, Keyence)
    • Robotok kezelése, hibaelhárítás (ABB)
    • Csavarozóeszközök, hibakeresés (Atlas)
    • SAP rendszer használata
    • PM feladatok ellátása (megelőző karbantartás)
    • Villanyszerelő vagy elektrotechnikus vagy elektroműszerész végzettséggel rendelkezel
    • Erősen műszaki beállítottságú vagy
    • PLC vezérelt gépek javításában szereztél már gyakorlatot (Siemens 7 - hibakeresés)
    • Tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet, valamint az esetleges hétvégi munkavégzést is
    • Tapasztalatodhoz illeszkedő alapórabér
    • Kiterjedt juttatási csomag:
      • cafeteria már a próbaidő alatt is: br Ft/hó
      • 15% műszakpótlék minden munkában töltött órára a kiszámítható havi jövedelem érdekében
      • br Ft havi bónusz
      • éves bónusz: éves alapbér maximum 15%-a, mely akár 1-1,5 havi fizetésnek is megfelelhet
      • ingyenes vállalati buszjárat
    • Extra szabadság a törvény által előírt napokon felül: munkába lépéskor +1 nap, a 3. évtől +2 nap, az 5. évtől +3 nap szabadság évente
    • Új munkatárs ajánlásának lehetősége, akár nettó Ft-os jutalmazással
    • Belső és külsős partner által tartott magas szintű szakmai képzések
      • A belső tréningek helyszíne egy egyedülálló, kiválóan felszerelt oktatóterem
      • Robottal, PLC-vel, pneumatikával, csavarozástechnikával, szenzorokkal, kódolvasókkal, HMI-kel, elektromos hajtásokkal kapcsolatos ismertek fejlesztésére alkalmas oktatópadokkal rendelkezünk