Lakatos - hegesztő - Dunaújváros, Magyarország - FEMI DRÓTKER Kft.

    FEMI DRÓTKER Kft.
    FEMI DRÓTKER Kft. Dunaújváros, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 2 hete

    2004-ben alapított stabil családi vállalkozásunk kerítések, kapuk, korlátelemek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. , Lakatos ipari munkára keresünk hegesztő végzettséggel rendelkező munkavállalókat.
    A munkavégzés kizárólag telephelyünkön történik, jól felszerelt, rendezett és tiszta műhelyben.

    Feladatok:
    • Lakatos munkák végzése
    • CO hegesztés
    • Gyártással kapcsolatos munkák (darabolás, összeállítás, hegesztés)

    Hétfőtől péntekig, 7-16 óráig.
    Fiatal vagy pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk.
    Várható bérezés: bruttó Ft
    • Önállóság, megbízhatóság
    • Terhelhetőség és jó állóképesség
    • Precíz, igényes munkavégzés
    • Csapatmunkára és szakmai fejlődésre nyitott személy
    • Hegesztő végzettség
    • Szakmai tapasztalat
    • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
    • Hosszútávú bejelentett munkaviszony
    • Munkaruha
    • Szabad hétvége