Könyvelő - Budapest, Magyarország - Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala

    Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala
    Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala Budapest, Magyarország

    1 hete

    A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy száz munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi és pályázati területeken. A Pénzügyi és Számviteli Osztályra keressük új munkatársunkat könyvelői munkakörben, 6–8 órás munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel.

    • főkönyvi egyeztetések;
    • pályázatok elkülönített könyvelésének egyeztetése;
    • társosztályok gazdasági eseményeinek egyeztetése a költséghelyes kimutatások alapján;
    • az osztályvezető részére szakmai asszisztencia biztosítása;
    • banki könyvelés;
    • adóbevallások összeállítása;
    • egyéb könyvelési feladatok
    • mérlegképes könyvelői végzettség;
    • kettős könyvviteli rendszerben megszerzett legalább 10 aktív év munkatapasztalat;
    • vállalati környezetben megszerzett legalább 5 aktív év munkatapasztalat;
    • kettős könyvviteli program(ok) felhasználói szintű ismerete;
    • MS Excel, Word haladó szintű ismerete;
    • adóbevallások összeállításában szerzett széles körű tapasztalat;
    • bérszámfejtési ismeretek;
    • bérekkel kapcsolatos adóbevallások, adatszolgáltatások összeállításában szerzett széles körű tapasztalat;
    • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete;
    • készség az egyházi szakterület speciális szabályozási környezetének megismerésére;
    • pozitív, nyitott, nyugodt, türelmes személyiség;
    • precizitás, a részletek iránti figyelem és elkötelezettség;
    • kitartó, a probléma megoldására fókuszáló hozzáállás;
    • készség a tanulásra
    • a Magyarországi Református Egyházhoz tartozó valamely szervezet számvitelében szerzett tapasztalat;
    • nonprofit szféra számvitelében szerzett jártasság;
    • TB ügyintézői képesítés
    • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra
    • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések)
    • esztétikus munkakörnyezet, mobiltelefon, laptop
    • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat