Senior könyvelő - Győr, Magyarország - Molnár & Partners Kft.

    Molnár & Partners Kft.
    Molnár & Partners Kft. Győr, Magyarország

    2 hete

    Leírás
    SZAKÉRTELEM

    Segítjük minden ügyfelünket, hogy a saját céljait elérje és arra fókuszáljon, amely területnek a szakértője. Helyi elérhetőségeink és nemzetközi kapcsolataink ügyfélközpontú szolgáltatást és a gyors megoldásokat biztosítanak. Szakmai ismereteink és ágazati tapasztalataink révén az igényeknek megfelelő és testreszabott szolgáltatáscsomagokat állítunk össze.

    ÉRTÉKTEREMTÉS

    Olyan szolgáltatásokat nyújtunk ügyfeleink részére, amelyek a számvitel és pénzügyek, adózás, bérszámfejtés és tanácsadás területén jelentős hozzáadott értéket képviselnek. Filozófiánk része, hogy ügyfeleink iparág specifikus megoldásokat kapjanak szolgáltató központunkból, amiket az alábbi üzletágak nyújtanak számukra:
    • Könyvvitel – számviteli szolgáltatások és könyvvezetés
    • Bérügyvitel – munkaügy bér- tb ügyintézés
    • Jogi tanácsadás – munkajog és ingatlanügyek
    • Adótanácsadás – hozzáadott érték adó, transzferárazás, személyi jövedelemadó
    • Üzleti tanácsadás – IFRS tanácsadás, vállalati pénzügyek, GDPR tanácsadás, HR tanácsadás
    • Könyvvizsgálat – magyar jogszabályi és IFRS könyvvizsgálat

    FOLYAMATOS FEJLŐDÉS

    Munkatársaink szakismerete és tapasztalata lehetővé teszi, hogy összetett szakmai kérdéseket, illetve speciális szakismeretet kívánó problémákat is kezeljünk. Szakembereink állandó képzésének és a technikai fejlesztéseknek köszönhetően garantáljuk a szolgáltatásaink magas színvonalát és megbízhatóságát. Meg vagyunk győződve, hogy mindig hatékonyabb és jobb megoldásokat kell biztosítanunk annak érdekében, hogy a komplex feladatok megoldásában és a változó üzleti környezetben segíteni tudjuk az ügyfeleket., Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, modern, mégis családias cégnél dolgozni?
    Egy olyan csapat tagja lenni, ahol számít a véleményed és elismerik a teljesítményedet?
    A Molnár & Partners Kft., a régió piacvezető számviteli szolgáltatója, új munkatársat keres, GYŐRI irodájába

    Legyél te a legújabb tagja csapatunknak

    Feladatok:
    • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
    • Részvétel adóbevallások készítésében
    • Időszaki és éves zárások összeállítása
    • Egyéb pénzügyi és számviteli feladatok
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • Együttműködés a csoportban dolgozó kollégákkal
    • 5-10 év számviteli/adózási területen szerzett munkatapasztalat
    • Jó kommunikációs-és problémamegoldó képesség
    • Magabiztos MS Office ismeret
    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • Német nyelvismeret előnyt jelent
    • Home office lehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Béren kívüli juttatások
    • Változatos ügyfélkör
    • Szakmai támogatás
    • Rugalmas munkaidő
    • Akár részmunkaidős foglalkoztatás
    • Lehetőség a szakmai fejlődésre