Laboratóriumi asszisztens - Dunaújváros, Magyarország - Synlab Hungary Kft.

    Synlab Hungary Kft.
    Synlab Hungary Kft. Dunaújváros, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.
    A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.

    • Laboratóriumi vizsgálatok végzése manuálisan és automatákon
    • Szakmai protokollok alapján: vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése, minták előkészítése, feldolgozása
    • Jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Csapatmunkára való alkalmasság
    • Pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
    • Megbízhatóság
    • Jó munkabírás, terhelhetőség
    • Laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens végzettség
    • Laboratóriumi gyakorlat
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Vérvételi gyakorlat
    • Versenyképes fizetés
    • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása)
    • Határozatlan idejű munkaviszony
    • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
    • Betanulási időszak biztosítása
    • Megelőzésre fókuszáló, betegközpontú szemlélet
    • Összetartó, egymást támogató csapatok, elfogadó légkör