Accountant - Biatorbágy, Magyarország - CTP Management Hungary Kft.

    CTP Management Hungary Kft.
    CTP Management Hungary Kft. Biatorbágy, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 2 hete

    A CTP Európa 5 legnagyobb ipari ingatlanfejlesztőjének egyike, Közép- és Kelet-Európa legnagyobb ingatlanfejlesztője. Érdekeltségei 10 országban vannak, és több mint 10 millió m2 logisztikai ingatlant üzemeltet, ebből több mint 1 millió m2-t Magyarországon.
    Csatlakozz egy jól működő csapathoz és segítsd növekedésünket

    • Részvétel a szállítói számlák könyvelésében (beleértve a számlák nyilvántartását, a beszerzési rendeléseket és a számlák könyvelését)
    • A számlákkal kapcsolatos eltérések felkutatása és megoldása
    • Számlaegyeztetések elvégzése
    • A beérkezett információk alapján meghatározott határidők szerint a vállalatközi számlák generálása és kiküldése
    • Szerződésen alapuló számlák kiállítása és kiküldése meghatározott határidők szerint, a szerződésben bekövetkezett változások nyomon követése
    • Ügyfélkérdések kivizsgálása és behajtások kezelése
    • A követelésekkel kapcsolatos ügyfélfájlok és nyilvántartások karbantartása, új ügyfelek létrehozása
    • Banki mozgások könyvelése
    • A főkönyvelő utasításai szerint a könyvelési csoport támogatása a napi könyvelési feladatokban
    • A főkönyvelő és a CFO utasításai szerint bármilyen, a pénzüggyel kapcsolatos adminisztratív vagy dokumentációs feladat elvégzése
    • Közgazdasági felsőfokú végzettség
    • Legalább 3 éves számviteli tapasztalat
    • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office - Word, Excel, Outlook)
    • Jó kommunikációs készség
    • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • B kategóriás vezetői engedély
    • Pénzügyi vagy számviteli képesítés
    • Jogilag bejelentett munkaviszony, megfelelő bérezés
    • Igényes munkakörnyezet
    • Gyümölcsnap hetente kétszer
    • Lehetőség a szakmai fejlődésre