Targoncavezető - Százhalombatta, Magyarország - Viapan "Dologidő" Kft.

    Viapan "Dologidő" Kft.
    Viapan "Dologidő" Kft. Százhalombatta, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    Logisztikai partnerünk, Százhalombattán keresi új munkatársát targoncavezető pozícióba.

    Feladatok:

    - Beérkező áruk átvétele, átvizsgálása, raktározása

    - Raktárkészlet kezelése, szükség esetén anyagmozgatás

    - Készletek összekészítése a kiszállításhoz

    - Az áruk szállítása a raktáron belül

    - Együttműködés a logisztikai csapattal

    - Raktári árukészlet leltározása

    - Raktári informatikai eszközök kezelése

    - Raktári rend fenntartása

    - Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése

    - Scanner használat

    - Kézi anyagmozgatás (max kg)

    Munkarend:

    - 3 műszak (06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00)

    - Hétfőtől- péntekig

    Munkavégzés helye: Százhalombatta

    Elvárások:

    Érvényes targoncavezetői jogosítvány ÉS 3324)

    Előnyt jelent:

    Targoncavezetésben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    Versenyképes alapbér + műszakpótlék

    Havi bónusz

    - Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest (Harbor Park), Gyúró, Tordas, Martonvásár

    - Ingyenes szálláslehetőség

    - Utazási költségtérítés

    - Tiszta munkakörnyezet

    - Fejlődési lehetőség