Karbantartó/Villanyszerelő - Tiszaújváros, Magyarország - Petrolszolg Kft.

    Petrolszolg Kft.
    Petrolszolg Kft. Tiszaújváros, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. a következő pozícióra keres új munkatársat:

    Karbantartó/Villanyszerelő

    Munkavégzés helye: Tiszaújváros-Tifo, Poliol Logisztika telephelyen és esetenként a MOL egyéb létesítményeiben, pl.: Székesfehérvár, Komárom, Százhalombatta, Algyő, Szajol.

    A munkakör célja:

    A MOL-csoport technológiai rendszer berendezéseinek és eszközeinek ill. azok segédüzemi rendszerének folyamatos működést biztosító, speciális szaktudást igénylő villamos szabványossági felülvizsgálati, villanyszerelési, karbantartási és javítási műveleteinek gyakorlati végrehajtása a kapcsolódó hatósági jogszabályok, helyi utasítások, előírások figyelembevételével.

    Főbb feladatok:

  • A technológiai rendszerek szakszerű és biztonságos speciális villamos szabványossági felülvizsgálati, villanyszerelési, karbantartási munkáinak elvégzése, az elvégzett karbantartási feladatok dokumentálása.
  • A technológiai rendszerek berendezéseinek, gépeinek és szerelvényeinek villamos karbantartási, hibaelhárítási és javítási feladatainak ellátása. Villamos szabványossági felülvizsgálatok végzése a jogszabályi előírásoknak megfelelően.
  • Karbantartási feladat végrehajtásához szükséges anyagok, alkatrészek és a biztonságos munkavégzéshez szükséges gépek, berendezések átvétele és megőrzése. Átvétel után azok rendeltetésszerű használata, megóvása.
  • A technológiai utasításban foglaltak valamint a területileg hatályos villamos, munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és munkaegészségügyi rendelkezéseinek betartása. Továbbá a munkahelyi vezetője karbantartási feladatok elvégzésére irányuló utasításainak, szóban, vagy írásban előírt biztonsági intézkedéseinek betartása.
  • Részvétel a munkáltató által szervezett oktatásokon. Megismeri, elsajátítja és betartja a területileg hatályos munkavédelmi-, tűzvédelmi-, környezetvédelmi-, munkaegészségügyi- és minőségirányítási rendelkezéseket.
  • Felelős munkahelyén a fizikai rendért és fegyelmezett munkavégzésért az 5S módszer elvei szerint valamint a műhelyrendben leírtaknak megfelelően. Javaslatokat, észrevételeket tesz felettesének a munkavégzés során felmerülő EBK jellegű kérdésekben.
  • Előnyt jelent:

    • B kategóriás jogosítvány
    • Szakterületéhez kapcsolódó speciális szakmai ismeretek
    • Erősáramú villamos szakmunkás bizonyítvány / szakközépiskolai végzettség
    • Gépészeti ismeretek
    • Technológiai rendszerek, utasítások ismerete
    • Hatósági vizsga (tűzvédelmi, biztonságtechnikai)
    • Speciális, a munkavégzéshez szükséges képesítés
    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Kedvezményes lakhatási támogatás
    • Munkábajárás támogatása
    • Cafetéria és egyéb juttatások
    • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
    • Inspiratív légkör
    • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség