Munkahelyek
Cnc Esztergályos
Pápa

    CNC esztergályos - Pápa, Magyarország - Intersol Cooperation KFT.

    Intersol Cooperation KFT.
    Intersol Cooperation KFT. Pápa, Magyarország

    1 hete

    Pápa vonzáskörzetében lévő, rendkívül barátságos és családias hangulatú partnerünk számára keresünk CNC esztergályos kollégát 1 műszakos munkarendbe. A pozíció betöltéséhez keresünk akár pályakezdőt is, viszont magasabb szakképzettségű több éves tapasztalattal rendelkező jelentkezővel is tudunk együttműködni akár egy magasabb bérsáv megjelölésével. Amennyiben szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol a munkatársakat értékelik és támogatják, itt a helyed. Betanulási fázisban mindenre a segítségedre leszünk Nálunk a tanulásra nyitott személyiség a fő szempont.
    Bérezés tapasztalattól függően bérigény megjelölésével történik.,
    • Háromtengelyes CNC megmunkáló gépek üzemeltetése
    • CNC eszterga megmunkáló gépek üzemeltetése, napi karbantartása
    • Alkatrészek előkészítése és dokumentálása rajz alapján történő egyedi gyártása, méret ellenőrzése, tisztítása, sorjázása
    • A technológiai folyamatok közötti anyagmozgatás lebonyolítása és dokumentálása
    • Termelés folytonosságának biztosítása,
    • Minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzés.
    • Szakirányú végzettség (CNC gépkezelő, gépi forgácsoló)
    • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
    • Tolómérő és mikrométer használatának ismerete
    • Műszaki rajz ismerete
    , Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.,
    • Megfelelő bérezés
    • Jogtisztán bejelentett bér
    • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdéssel
    • Határozatlan idejű szerződés saját állományban
    • Kiváló munkakörülmények
    • Családias hangulat
    • Szabad hétvége

  • FORCE METAL Kft. Töltéstava, Magyarország

    , CNC gépeken való esztergálás (forgácsolás, marás) , -pontos precíz munkavégzés · -megbízhatóság · -terhelhetőség · -monotonitás tűrés · -szakmai végzettséggel rendelkező , több éves tapasztalat szükséges, Fémmegmunkálásban, fémipari területen szerzett több éves tapasztalat előn ...

  • Qualitative Production Zrt. Győr, Magyarország

    Magyarország legfejlettebb régiójában egyedi gépek, berendezések gyártásával foglalkozó · QP Zrt. keres munkatársakat Győrben az alábbi pozícióra:,Kissorozatú alkatrészek bemintázása, korrekciózása, gyártása · Típusok közötti átszerelés és átszerelések oktatása · Kézi mérőeszközö ...