Munkahelyek
Lakatos

    Lakatos - Dunakeszi, Magyarország - EMG-METALL KFT

    EMG-METALL KFT
    EMG-METALL KFT Dunakeszi, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 3 napja

    Leírás

    EMG-METALL KFT.

    Társaságunk több mint 20 éve stabilan működő export orientált vállalkozás. Kis és közepes sorozatú alumínium, acél és rozsdamentes finomlemez megmunkálással és alkatrészgyártással (lemeztechnológia – egyedi lemezmegmunkálás, CNC lézervágás, panellyukasztás, élhajlítás, szerelés és kapcsolódó műveletek) foglalkozunk.
    Főbb termékeink: lemezszekrények, vezérlőpultok, műszerdobozok, műhelykocsik, lemezelemek és különféle lemezalkatrészek.

    Főbb feladatok:

    • Általános lakatos munkák
    • Alkatrészek megmunkálása, menetfúrás, süllyesztés, sajtolás, csiszolás, sorjázás, szemcseszórás, ponthegesztés, szerelés
    • Acél, alumínium és rozsdamentes acél fémszerkezetek szükséges alapanyagának előkészítése, anyagmozgatása, összeállítása, hegesztése és a szükséges utómunkálatok elvégzése műszaki dokumentációk alapján
    • A lakatos tevékenységek megtervezése és végrehajtása
    • A munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
    • Szakirányú fémipari végzettség: szakközépiskolai/szakmunkás iskolai végzettség
    • Min. 1-3 év fémipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
    • Műszaki rajzolvasási képesség, műszerismeret, anyagismeret
    • Mérőeszközök használata
    • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés a betanulási idő elteltével, megbízhatóság
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Önállóság és terhelhetőség
    • Több éves, gyártásban szerzett AWI és/vagy CO hegesztői gyakorlat, rutin
    • Csoportvezetői tapasztalat
    • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
    • 20 éve stabilan működő magyar tulajdonú cég
    • Hosszú távú biztos munkahely
    • Teljes bérezésre bejelentett munkakör
    • Béren felüli juttatások, cafeteria hozzájárulás (SZÉP kártya), prémiumrendszer
    • Térítésmentes munkaruha
    • Plusz kereseti lehetőség
    • Lakhatásban segítséget nyújtunk

  • Starjobs Magyarország

    Betanított lakatos

    Megtalálták: beBee S2 HU - 18 perce

    Starjobs Magyarország Dunakeszi, Magyarország Teljes munkaidő

    Kötött pályás járművek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk betanított lakatos munkatársakat. · Mikor jelentkezz hozzánk? · Ha tudod vállalni, hogy 1 műszakos munkarendben kell dolgoznod éjszaka 18:00 és 6:00 között · Amennyiben rendelkezel darus papírral és van gyakorla ...

  • Dunakeszi Járműjavító

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 6 napja

    Dunakeszi Járműjavító Dunakeszi, Magyarország

    A Dunakeszi Járműjavító Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat · Betanított lakatos · A Dunakeszi Járműjavítóban kötött pályán közlekedő járműveket gyártunk, új vasúti kocsikat szerelünk, illetve személy- és tehervagonokat szervizelünk, komfortosítunk és modernizálunk. A 26 h ...