Könyvelő - Budapest, Magyarország - BVI Baumgartner Zrt.

    BVI Baumgartner Zrt.
    BVI Baumgartner Zrt. Budapest, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    Magyar tulajdonú cégcsoportunk keres munkatársat könyvelő munkakörbe. Vállalatunk széleskörű tevékenységével folyamatosan lépést tart az új technológiákkal és kihívásokkal, ezért lehetőséget biztosít szakmai fejlődésre minden leendő munkatársunk részére. A munkavégzés helye Budapest, XI. kerület. Várjuk jelentkezésedet

    • Vevői-, Szállítói számlák könyvelése;
    • Bank könyvelése (HUF és deviza);
    • Pénztár könyvelése;
    • Vegyes tételek rögzítése (bér, ÉCS, költségfelosztások stb.)
    • Havi, negyedéves, éves zárási-jelentési feladatokban való aktív közreműködés (NAV, KSH, MNB, könyvvizsgáló, tulajdonosi vezetői információs rendszer);
    • Pénzügyi-, számviteli, egyéb adminisztratív feladatok ellátása, analitikus- nyilvántartások, főkönyv rendszeres ellenőrzése, egyeztetések;
    • Főkönyvelő munkájának segítése;
    • Könyvvizsgálatban való aktív részvétel.
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
    • Munkában precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása;
    • Probléma megoldó készség, jó kommunikációs képesség;
    • Jogszabályok ismerete, gyakorlati alkalmazása;
    • Excel és Word felhasználói szintű ismerete;
    • A munkakör nyelvtudást nem igényel.
    • Hasonló kereskedelmi tevékenységet végző cégnél szerzett tapasztalat IMX (InfoMatrix) informatikai rendszer ismerete;
    • Felsőfokú és/vagy mérlegképes könyvelő végzettség;
    • Versenyképes fizetés,
    • Cafeteria,
    • Családias légkör, jó munkakörülmények,
    • Anyagi és erkölcsi elismerés,
    • Stabil háttér, hosszú távra szóló munkalehetőség,
    • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
    • Továbbképzési lehetőségek,
    • Bejárási támogatás.