Munkahelyek
Rábatamási

    Betanított munkás - Rábatamási, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Trenkwalder Magyarország
    Trenkwalder Magyarország Rábatamási, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Leasing

    Rábatamási településen található Partnerünk megbízásból keresünk alkalmi munkára kollégát.

    Állásajánlat részletei

  • A gyár területén és körülötte található füves terület rendben tartása.

    Munkaköri követelmények

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Jó fizikum

    Kompenzációs juttatások

  • 1 műszak
  • Napi bejelentés
  • Havi 4-5 munkanap
  • Azonnali kezdési lehetőség

  • Állásportál Celldömölk, Magyarország

    Vas vármegyei gyárakba Anyagmozgató/betanított munkás munkakörben munkatársat keresünk · Elvárások: · Középfokú végzettség · Jó fizikai állóképesség · Több műszak vállalása · Amit kínálunk: · - Kiemelt bérezés · -céges buszjárat/bejárási támogatás · -pótlékok, · -prémiumok, · -fe ...