Cukrász - Pilisvörösvár, Magyarország - SZAMOS MARCIPÁN KFT.

    SZAMOS MARCIPÁN KFT.
    SZAMOS MARCIPÁN KFT. Pilisvörösvár, Magyarország

    2 hete

    Cégünk 60 éves múltra visszatekintő családi vállalkozás, ahol a cukrászati tudás és receptek generációk óta öröklődnek. Kompromisszumok nélkül készült termékeinkkel naponta szerzünk örömet cukrászdáinkban vásárlóknak.,
    • torták, masszák, vajastészták készítése
    • befejező cukrász műveletek, sütemények összekészítése szállításra
    • egyéb cukrászati feladatok
    , - csapatmunkában való részvétel,
    - újdonságok iránti nyitottság,
    - szakmai igényesség,
    - precíz munkavégzés,
    - megbízhatóság, terhelhetőség., Pék vagy cukrász területen szerzett tapasztalat.,
    • 1 műszakos munkarend, korai munkakezdéssel
      • 4:00 - 12:30 között ill. esetenként szombaton 4:00 - 8:00 között
      • vagy 6:00 - 14:30 között, munkavégzés csak hétköznap
    • Ünnepnapokon és vasárnap pihenőnap
    • Bejelentett, hosszú távú munka
    • Cafeteria
    • Részleges utazási költségtérítés (MÁV, Volán bérlet, üzemanyag)