Munkahelyek
Tatabánya

    Festőüzemi dolgozó - Tatabánya, Magyarország - Grundfos

    Grundfos background
    Leírás

    Festőüzemi dolgozó

    A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához.

    A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet tatabányai üzemünkbe.

    Amit ajánlunk:

    • Versenyképes alapfizetés

    • Műszakpótlék állandó éjszakás műszakra 25%

    • Belépéstől havi br Ft cafeteria

    • Jelenléti bónusz

    • Évente kétszeri bónusz kifizetés

    • Határozatlan idejű szerződés

    • Munkavégzés hétfőtől péntekig

    • Napi munkaidő 8 óra - ebből 30 perc a szünet, ami a munkaidő része

    • Ingyenes céges buszjáratok

    • Saját konditerem, squash pálya használat

    • Szakmai fejlődési lehetőség

    • Tiszta, rendezett munkahelyi környezet

    • Stabil háttér

    Feladatok:

    • Festendő alkatrészek előkészítése előszereléssel, csavarozás, dugózás (szivattyú házak, impellerek, motortartók)

    • Késztermékek csomagolása gyárak közötti mozgatáshoz

    Elvárások:

    • Állandó éjszakás műszak vállalása

    • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat

    • Fizikai terhelhetőség, közepesen nehéz fizikai munka vállalása

    Előnyök:

    • Festő, fényező végzettség

    • 3313 vezető állásos elektromos targonca targoncavezetői engedély, gyakorlat

    • Darukezelői jogosítvány

    További információk:

    Ha felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél hozzánk csatlakozni, kérjük küldd el nekünk önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva vagy jelentkezési lap kitöltésével és leadásával személyesen vagy postai úton a 2800 Tatabánya, Búzavirág utca 14. címre

    Ha szeretnél több információt megtudni a Grundfos világáról, akkor keresd fel a magyar közösségi oldalainkat is ,

  • Randstad Esztergom, Magyarország Teljes munkaidő

    Cégleírás / Organisation/Departmentesztergomi gyártóvállalat különböző részegységeibe keresek termeléstámogató mérnököt · ha utolsó éves vagy az egyetemen, vagy izgalmasnak tartod az autógyártást, akkor modern környezetben próbálhatod ki magad hegesztő-, szerelő-, prés- vagy fest ...