Munkahelyek
Nyíregyháza

    Autó-, motorszerelő - Nyíregyháza, Magyarország - Jászmotor Kft.

    Jászmotor Kft.
    Jászmotor Kft. Nyíregyháza, Magyarország

    4 napja

    Cégünk számára fontosak a megfelelő kollégák szakértelme, hogy a vásárlóinknak is a legjobb szolgáltatást nyújthassuk Célunk a szervizünk bővítése, fejlesztése, amelyet olyan abíciózus kollégákkal szeretnénk elérni, akik szeretnének egy jó cél megvalósításában részt venni , Motoros boltunk szerviz részlegébe motorszerelő kollégát keresünk

    Fiatalos, nagyszerű csapatba várjuk az új szakemberünket, cross motorok, motorok, quadok, robogók teljeskörű szervizeléséhez, javításához, időszakos karbantartásához.
    Előrelépési lehetőséget biztosítunk a szerviz részleg vezetéséhez is. (Időpontok kezelése, árajánlatok, beszerzések, külsős munkák szervezése)

    Jól felszerelt szerviz rész, fiatalos csapat, megbízható cég vagyunk

    Munkaidő: Hétfő - Péntek: 08:00 -17:00H, minden második Szombat: 08:00-13:00.
    Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Debreceni út Jász-Motor

    Várjuk a kedves jelentkezőket fényképes Önéletrajz beküldésével
    , -Szakértelem
    -Autó- vagy motorszerelői tapasztalatok
    -Önálló munkavégzés, probléma megoldó képesség
    -Megbízhatóság, -Szakmai tapasztalat, szakértelem
    -Hasonló munkakörben szerzett referenciák
    -Elektronikai ismeretek
    -Akár vezetői készségek
    -Autó-, motorszerelői végzettség, -Szép, teljesen felszerelt szervizt
    -Fiatalos csapatot
    -Versenyképes, hosszútávú bejelentett munkahelyet és fizetést
    -Megbízható, stabil hátteret

  • Jászmotor Kft. Nyíregyháza, Magyarország

    Cégünk számára fontosak a megfelelő kollégák szakértelme, hogy a vásárlóinknak is a legjobb szolgáltatást nyújthassuk Célunk a szervizünk bővítése, fejlesztése, amelyet olyan abíciózus kollégákkal szeretnénk elérni, akik szeretnének egy jó cél megvalósításában részt venni , Motor ...