Munkahelyek
Rácalmás

    Rakodómunkás - Rácalmás, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Trenkwalder Magyarország
    Trenkwalder Magyarország Rácalmás, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 4 napja

    Default job background
    Leasing

    Díjnyertes gumiabroncsokat gyártó üzembe rakodómunkásokat várunk.

    Ingyenes buszjárat igénybe vehető lakhelytől függően

    Állásajánlat részletei

  • Kiszállításra kerülő abroncsok bepakolása a szállítószalagról a kamionokba
  • Behelyezett abroncsok megszámolása

    Munkaköri követelmények

  • Általános iskolai végzettség
  • Erős fizikum

    Kompenzációs juttatások

  • Nemzetközi csapat
  • Minőségi termékek gyártása
  • Dolgozói kedvezmény a saját termékekre
  • Céges buszjárat, bérlet vagy üzemanyag támogatás
  • Alapbéren felüli juttatások: jelenlét ösztönző bónusz, étkezési támogatás, év végi bónusz, cafetériaCsapj le az álláslehetőségre most

    +36 20/

  • Trenkwalder Kft

    Rakodómunkás

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 5 napja

    Trenkwalder Kft Rácalmás, Magyarország

    Kiszállításra kerülő abroncsok bepakolása a szállítószalagról a kamionokbaBehelyezett abroncsok megszámolása Elvárások / RequirementsÁltalános iskolai végzettségErős fizikum Amit nyújtunk / BenefitsNemzetközi csapatMinőségi termékek gyártásaDolgozói kedvezmény a saját termékekreC ...