Összeszerelő operátor - Komárom, Magyarország - Racemark International Kft.

    Racemark International Kft.
    Racemark International Kft. Komárom, Magyarország

    2 hete

    Leírás

    Munkakör megnevezése: Összeszerelő operátor

    Munkakör betöltésének követelményei:

    Gépkezelői vagy gyártásban szerzett tapasztalat 1 év (előny)

    Szakképzettséget nem igénylő

    Könnyű álló munka (max.11 kg. súlyú terhelés)

    A munkakör célja:

    Prémium kategóriás autószőnyegek logózására, klipszelésére, nyírására és egyéb kiegészítő folyamatokra keresünk megbízható operátor munkatársat, aki támogatja és biztosítja a termelés hatékony működését. Az operátor munkatárs a biztonsági előírások figyelembevételével dolgozik.

    Felelősségek:
    1. Gyártási munkautasítás betartása és követése
    2. Elvégzi az alapvető rutin gépkarbantartást az utasításoknak megfelelően
    3. Termelési lejelentő lap pontos, precíz vezetése_ kitöltése
    4. Gyártás előtt ellenőrzi a minőséget
    5. Megfelelő tisztaság fenntartása
    6. Gépek és berendezések meghibásodása esetén értesítse a karbantartót vagy közvetlen felettesét.

    Fizetés:

    Kezdő bruttó: Ft/hó

    Juttatások:

    Welcome Bónusz: Ft egyszeri kifizetés
    Cafetéria: nettó Ft/ hó
    Teljesítmény bónusz: bruttó Ft/ hó
    Negyedéves jelenléti bónusz
    Ingyenes buszjárat
    Ingyenes E-bike használat
    Személyes Coaching, munkavállalók támogatása
    Munkavállalói kedvezmények szolgáltatóknál
    Közösségi programok: Farsang, Húsvét, Karácsonyi vacsora stb.
    Ingyenesen kávé, tea, csoki_ italautomata használat
    Ajánlói program

    Munkarend:
    Csak két műszak, önkéntesen éjszakai műszak lehetősége
    Szükség szerint túlóra
    Azonnali kezdési lehetőség

    A cég honlapja:

    Állás típusa: Teljes munkaidő
    Jelentkezni e-mailen:
    Tel: – munkaidőben (8-16 óra között)
    Személyesen: 2903 Komárom Puskás Tivadar utca 6.