Munkahelyek
Zalaegerszeg

    Áruszállító Sofőr - Zalaegerszeg, Magyarország - ZALACO Sütőipari Zrt.

    Leírás

    Áruszállító, Sofőr (B kategória is)

    Az önéletrajzokat a e-mail címen várjuk, a részletekkel kapcsolatban a +3620/ telefonszámon érdeklődhetnek.

    Főbb feladatok:

    Napi járatlista alapján az összekészített áru kiszállítása és tételes átadása szaküzleteink számára

    Menetlevél és okmányok vezetése

    A sofőrnek pakolnia is kell

    Gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése, takarítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    B kategóriás jogosítvány is megfelelő

    Pontos, precíz munkavégzés

    Terhelhető, megbízható személyiség

    Jó fizikai és állóképesség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Több éves gépkocsi vezetői gyakorlat.

    C kategóriás jogosítvány

    Hasonló áruszállításban szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    Bejelentett, főállású munkaviszony

    Versenyképes bérezés

    Támogató környezet