Esztergályos - Gyöngyös, Magyarország - PACKER Kft.

    PACKER Kft.
    PACKER Kft. Gyöngyös, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    A Packer Kft. az egyik legnagyobb magyar, palackozástechnikai területen tevékenykedő vállalkozás. Több mint 30 éves szakmai tapasztalttal rendelkezünk palackozóipari gépek, gépsorok gyártásában, felújításában. Tevékenységi körünk változatos, folyamatos kihívásokat jelent Kollégáink számára.

    • Hagyományos esztergagép kezelése
    • Gyártási megrendelésben szereplő darabszám legyártása
    • Munkadarab mérése, ellenőrzése
    • Alkatrészek sorjázási feladatainak ellátása
    • Karbantartási feladatok elvégzése
    • Problémák, eltérések jelentése a művezetőnek
    • Gépi forgácsoló vagy egyéb szakirányú végzettség
    • Műszaki rajzolvasási készség
    • Forgácsoló szerszámok ismerete
    • Önálló, igényes munkavégzés
    • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
    • CNC eszterga/marógép ismeretek
    • Stabil vállalati háttér, hosszútávra tervezhető munkahely
    • Versenyképes jövedelem
    • Jogtisztán bejelentett bér
    • Alapvetően egyműszakos munkarend
    • Utazási költségtérítés