Munkahelyek
Tatabánya

    Szerszámmérnök - Esztergom, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Default job background
    Közvetítés

    Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat

    Állásajánlat részletei

  • Szerszám-karbantartási folyamatfejlesztéshez és szerszám-optimalizáláshoz tartozó akciók végrehajtása (PDCA)
  • Megelőző karbantartási folyamatok kidolgozása és folyamatos fejlesztése
  • Projekt koordinátor vezetésével a mérnöki változtatások támogatása
  • Szerszámok hatékony gyártási képességének folyamatos fejlesztése
  • Szerszám-karbantartási folyamatok fejlesztése
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás
  • Projektes próbák koordinálása
  • Szerszámgyártóknál szerszám-átvételeken való részvétel (külföldön pl. Kína, Németország, Lengyelország, Törökország)
  • Kapcsolattartás a szerszámgyártóval
  • Próbákról visszajelzést küldeni az érintett személyeknek

    Munkaköri követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Fémiparban, hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Külföldi kiküldetések vállalásaElőny:
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Autóipari/présüzemi tapasztalat

    Kompenzációs juttatások

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kiemelt bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása

  • Kirchhoff Hungaria Kft. Esztergom, Magyarország

    KIRCHHOFF Automotive – MAKING.MOBILITY.SAFE. · A KIRCHHOFF Automotive olyan karosszériamegoldásokat kínál, amelyek biztonságossá teszik a holnap mobilitását. Az autóipar beszállítójaként a KIRCHHOFF Automotive olyan összetett fém- és hibrid szerkezeteket fejleszt és gyárt karossz ...