Munkahelyek
Budapest

    IT üzemeltető témavezető szakértő - Budapest, Magyarország - Magyar Posta ZRt.

    Magyar Posta Zrt. background
    Teljes munkaidő

    Ha szeretnél az ország egyik legnagyobb informatikai szervezetében egy jó csapatban, változatos munkát végezni, ha nyitott vagy a tanulásra, és határozott a tudásod érvényesítésében és átadásában, valamint részt venni a Magyar Posta IT infrastruktúrájának üzemeltetésében, karbantartásában, fejlesztésében, akkor várunk csapatunkba A szolgáltatás érdekében az üzleti folyamatok informatikai támogatását folyamatosan növeli, korszerű technológiák alkalmazásával biztosítja a minőségi, stabil informatikai szolgáltatásainak fenntartását. Sikeres tevékenységében kiemelt szerepe van a felkészült és elkötelezett munkatársak, szakértők teljesítményének.

    IT üzemeltető témavezető szakértő

    Főbb feladatok

    • Az IT üzemeltetést támogató monitoring rendszerek (Zabbix, Nagios, SCOM, PVSR) teljes körű üzemeltetése és az üzemeltetők munkájának koordinálása,
    • Grafana dashboardok kialakítása és módosítása az igényeknek megfelelően,
    • Elastic Search, Logstash és Kibana üzemeltetése és az üzemeltetők munkájának szervezése, koordinálása,
    • Monitoring rendszerekkel kapcsolatos belső fejlesztések tervezése és irányítása az igénylő területek bevonásával, külső fejlesztések szakmai kontrollja
    • Informatikai projektek szakmai támogatása és társosztályokkal, partnerekkel való szoros együttműködés,
    • Szakterületi vezetők munkájának támogatása, vezetői döntések előkészítése, riportok készítése
    • Szakmai dokumentációk (HLD, LLD, stb.) készítése, aktualizálása
    • Nyilvántartások naprakészen tartásának biztosítása,
    • Részvétel informatikai auditok lebonyolításában.

    Munkakör betöltésének feltételei

    • felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
    • Szakterületi csoportok vezetésben szerzett jártasság és munkaszervezési tapasztalatok,
    • 3-5 év releváns üzemeltetési területen szerzett tapasztalat,
    • Monitoring rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat,
    • Nyitottság új technológiák és megoldások megismerésére és elsajátítására,
    • Jó dokumentációs és kommunikációs készség,
    • Angol nyelvtudás, szakmai dokumentációk megértése.

    Amit kínálunk

    • Megbízható, stabil cégkörnyezet,
    • Változatos szakmai kihívást jelentő, komplex feladatok egy több ezer telephellyel rendelkező magyar nagyvállalatnál,
    • Versenyképes juttatási csomag és szakmai fejlődés támogatása,
    • Hosszútávú munkalehetőség,
    • Igényes munkakörnyezet és szakmailag támogató csapat.

    Munkakör betöltése során előnyt jelent

    • Szolgáltatás-management területen szerzett gyakorlati tapasztalatok

    Egyéb

    • A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület