Felsővezeték szerelő - Budapest, Magyarország - MÁV-HÉV Zrt.

    MÁV-HÉV Zrt.
    MÁV-HÉV Zrt. Budapest, Magyarország

    2 hete

    A MÁV-HÉV Zrt. Infrastruktúra Üzemeltetési Igazgatósága Felsővezeték Szerelő munkakörbe keres munkatársat.

    Társaságunkról: A MÁV-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet.

    Munkakör célja:

    A HÉV vonalakon a vontatási energiát biztosító felsővezeték hálózat és a kapcsolódó berendezések üzemeltetési, karbantartási és hibajavítási tevékenység, valamint a hálózat kiépítéshez kapcsolódó feladatok elvégzése.

    Főbb feladatok:

    • a HÉV-vonalakon található felsővezeték és visszavezető hálózatok, berendezések üzemeltetése, karbantartása, javítása, rendkívüli hibaelhárítása és felújítása
    • különböző típusú kisgépek működtetése és használata
    • külső fél által a vágány zónában vagy annak közvetlen közelében végzett munkáknál szakfelügyelet biztosítása
    • aktív részvétel a munkavégzés során felmerülő problémák megoldásában
    • középfokú műszaki szakképzettség
    • egészségügyi alkalmasság
    • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
    • pontos, szakszerű munkavégzés
    • megbízhatóság, lelkiismeretesség
    • megbízhatóság
    • szakirányú villamos (villanyszerelői, villamoshálózat vagy felsővezeték szerelő) szakképzettség
    • több éves szakirányú gyakorlat
    • ívhegesztő, lánghegesztő szakképesítés
    • emelőgép kezelői szakképesítés,
    • kábelszerelői végzettség és gyakorlat
    • C kategóriás jogosítvány
    • hasonló területen szerzett tapasztalat, jártasság a közlekedési ágazat több szakterületén
    • versenyképes jövedelem
    • kollektív szerződésben rögzített béren kívüli juttatások
    • arcképes MÁV vasúti utazási igazolvány, amely alkalmas a belföldi vasútvonalakon történő díjmentes utazásra (családtagnak is)
    • éves utazási bérlet, amely alkalmas a BKK járatain történő díjmentes utazásra (családtagnak is)
    • átfogó ismeretek megszerzésének lehetősége a HÉV üzeméről
    • szakmai továbbképzési lehetőségek

    Munkavégzés helye: Kőér: 1103 Budapest, Kőér utca 2/d.; vagy Békásmegyer: 3. kerület (H5 szentendrei HÉV vonal Ó-Békásmegyeri telephely)

    Munkaidő: fordulószolgálat

    Foglalkoztatás formája: Határozatlan idejű, 6 hónap próbaidő kikötése mellett.