CNC esztergályos - Gödöllő, Magyarország - GEK TEAM KFT.

    GEK TEAM KFT.
    GEK TEAM KFT. Gödöllő, Magyarország

    1 hete

    Csapatunk bővítéséhez CNC esztergályos kollégát keresünk, gödöllői (Ipari park) munkavégzéssel.
    Cégünk, a Gek Team Kft. célgépek, gépegységek, alkatrészek tervezésével és gyártásával foglalkozik, multinacionális partnerek stabil hátterével., - egyedi és kis szériás munkadarabok megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése
    - hajtott szerszámos, Y tengelyes cnc eszterga (HAAS DS30y) önálló beállítása, és kezelése rajzok, modellek alapján. CAM lehetőség: EDGECAM
    - gépkezelésben és a CAM betanulásban kollégák segítenek
    - az előírt dokumentációs rendszer vezetése
    - együttműködés a cnc marós és hagyományos eszregályos kollégákkal, - Releváns szakmai tapasztalat
    - Műszaki rajzolvasási készség, mérőeszköz ismeret, használat
    - Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
    - Nyitottság a folyamatos fejlődésre
    - Szakmai elhivatottság, , - Kiemelt fizetés, egyedi megállapodás tapasztalat alapján
    - 1 műszakos munkarend
    - Bejárás támogatás
    - Tanulási lehetőség
    - Kulturált munkakörülmények
    - Nyitott vezetőség