Munkahelyek
Tatabánya

    Adóügyi specialista - Esztergom, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Default job background
    Közvetítés

    Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

    Állásajánlat részletei

  • Adózási feladatok (nemzetközi adózás, külföldi ÁFA regisztrációk, külföldi fióktelepek)
  • Adóbevallások, bejelentések, önellenőrzések elkészítésében való közreműködés
  • Adókkal kapcsolatos könyvelési, zárási feladatok ellátása
  • új projektek adózási támogatása, adókalkulációk készítése
  • Analitikák vezetése, dokumentációk elkészítése
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Vállalati rendszer frissítése, kezelése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Adózással kapcsolatos tanácsadás

    Munkaköri követelmények

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Adótanácsadó végzettség
  • Legalább 5-6 éves adózási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret

    Előny:

  • Adószakértői végzettség
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség
  • Pénzügyi IT rendszerek ismerete

    Kompenzációs juttatások

  • Stabil vállalati háttér
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Szakmai és nyelvi képzések
  • Folyamatos fejlődés, tanulás szakmai felettesektől
  • Ajánlási bónusz
  • Home office lehetőség