Munkahelyek
Újhartyán

    Logisztikai ügyintéző - Ujhartyan, Magyarország - Sealed Air Corporation

    Sealed Air Corporation
    Sealed Air Corporation Ujhartyan, Magyarország

    2 napja

    A SEE olyan csomagolási megoldásokat tervez és szállít, amelyek védik a világszerte szállított alapvető fontosságú árukat, megőrzik az élelmiszereket, lehetővé teszik az e-kereskedelmet és a digitális összeköttetést, valamint hozzájárulnak egy olyan globális ellátási lánc kialakításához, amely érintésmentes, biztonságosabb, kevésbé pazarló és rugalmasabb.

    Munkatársaink vállalkozó szellemű újítók és problémamegoldók, akik elkötelezettek amellett, hogy egyedi meglátásokat és megoldásokat kínáljanak ügyfeleink, érdekelt feleink és a társadalom igényeinek kielégítésére. A SEE-nél feltalálók, problémamegoldók és a jövő döntéshozóinak közösségét hozzuk létre, akik szenvedélyesen törekszenek célunk megvalósítására.

    Feladatok

    • Szállítmányozási igények feldolgozása, regisztrálása, fuvarszervezés
    • Import és export szállítmányok kísérő dokumentumainak elkészítése
    • Vámügyintézés támogatása, EKÁER-ügyintézés
    • Kapcsolattartás a külsős belföldi és külföldi szállítmányozó partnerekkel
    • Társosztályokkal való szoros együttműködés
    • Nemzetközi projektekben való részvétel
    • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése

    Elvárások

    • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
    • Logisztikai, fuvarszervezési területen szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
    • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára való képesség
    • Kiváló szervezőkészség
    • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
    • Monotonitástűrő, de rugalmas személyiség

    Előny

    • Felsőfokú végzettség (közgazdász illetve logisztikai szakirány)
    • SAP-ismeret

    Amit kínálunk

    • Biztos nemzetközi háttér, fiatalos környezet
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Versenyképes alapbér + Cafetéria + éves bónusz
    • Bejárás támogatása (a törvényi km-juttatásnál magasabb km-hozzájárulás)
    • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
    • Tanulási, fejlődési lehetőség

    Munkavégzés helye

    • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

    Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat ellátni, küldje el nekünk angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát.

  • Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság Budapest, Magyarország

    Az intézmény a Fővárosi Önkormányzat kezelésében/tulajdonában lévő közterületeken, jellemzően főútvonalakon rendelkezik illetékességgel. · A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság Budapest Főváros Közgyűlése irányítása alá tartozó közigazgatási szervezet. · Önálló jogi sze ...

  • Randstad Dunaharaszti, Magyarország Teljes munkaidő

    Cégleírás / Organisation/DepartmentKépzett TB-s vagy és még a bérszámfejtés is a kisujjadban van? Néha kikacsintanál a számok és táblázatok mögül, hogy képzési területen szerezz plusz tapasztalatot? Két fős csapatban fogsz dolgozni, és a betanulás alatt megkapsz minden segítséget ...