Klímaszerelő/Klímaszerelő segéd - Budapest, Magyarország - Bársony Engineering Kft.

    Bársony Engineering Kft.
    Bársony Engineering Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni ahol otthonasan érzed magad és ahol a te szavad is számít?Akkor vár rád egy pörgős, változatos munkakör és jófej munkatársak

    Ha szeretnéd megtanulni a szakmát és érteni is azt, amit csinálsz akkor a legjobb helyen jársz

    Tiszaújváros, Klímaszerelő segéd
    Főbb feladatok, munkák:
    • berendezések karbantartása, tisztítása (vezető szerelővel)
    • klímaberendezések előcsövezése (vezető szerelővel)
    • egyéb klímaszereléssel kapcsolatos segédmunka
    Frissen végzett szakemberek jelentkezését is várjuk, Klímaszerelő segéd
    Az álláshoz tartozó elvárások:
    • építőipari tapasztalat
    • műszaki beállítottság
    • B kategóriás jogosítvány
    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • büntetlen előélet
    • magadra és munkádra igényes legyél
    • megbízhatóság
    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
    • hűtéstechnikai ipari tevékenységeben végzett szakmai tapasztalat
    Klímaszerelő

    Elvárások:
    • önálló, precíz megbízható munkavégzés
    • jó kommunikációs képesség
    • szakmai fejlődésre való hajlandóság
    • szakirányú végzettség
    Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben tapasztalattal nem rendelkezel, de alábbiakkal igen:
    • műszaki érzék
    • kézügyesség
    • csapatszellem, segítőkészség
    , Amit kínálunk:
    • Képzési lehetőség
    • Biztos, stabil háttér
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Egész évben biztosított munkavégzés (nem szezonális)
    • Versenyképes fizetés (egyéni elbírálás alapján, tapasztalat és egyéb kondíciók függvényében)
    • Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása
    • Jó minőségű, profi szerszámok
    • Egyéb juttatás
    Nyitottak vagyunk egyéni megbeszélés szerinti megállapodásra, #stabil fizetés, #bejelentett bér, #kiemelt fizetés #legmodernebb technológiák használata, #profi szerszámok, #családias légkör #fiatalos csapat #jókedv mindenkor #egycsapategysiker