Senior könyvelő - Budapest, Magyarország - Perscriptor Könyvelőiroda Kft.

    Perscriptor Könyvelőiroda Kft.
    Perscriptor Könyvelőiroda Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Várunk csapatunkba Legyél te is részese egy nagyszerű, kiváló szakmai felkészültségű közösségnek, ahol könnyedén és nyugodt körülmények között tudod fejleszteni számviteli tudásodat Nem hagyunk magadra a munkában és bármikor kérdezhetsz.

    Társaságunk dinamikusan növekvő, stabil nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező magas színvonalú számviteli, munkaügyi, pénzügyi és adóügyi szolgáltatásokat nyújtó könyvelőiroda.

    • Folyamatos főkönyvi könyvvezetés kettős könyvvitelben a könyvelőiroda ügyfelei részére
    • Vevő, szállító, bank, pénztár és vegyes bizonylatok rögzítése könyvelő szoftverben
    • Főkönyvi és analitikus egyeztetések
    • Havi és negyedéves riportok készítése ügyfelek részére
    • Kapcsolattartás a könyvelt társaságok képviselőivel
    • Adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
    • Beszámolók és adóbevallások elkészítése
    • Szakirányú felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői végzettség
    • Naprakész számviteli ismeretek
    • Naprakész adózási ismeretek
    • Angol nyelv használata legalább alapfokon
    • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
    • Minimum 2 év releváns tapasztalat beszámolók elkészítésében is
    • Önálló, precíz munkavégzés
    • Könyvelőirodai tapasztalat
    • Nagy Machinátor könyvelőprogram ismerete (nem kötelező)
    • Könyvelőirodai átlagot jelentősen meghaladó jövedelem
    • 13. havi fizetés beszámolók elkészítése után
    • Karácsonyi félhavi bónusz
    • SZÉP kártya
    • Teljes bejelentés
    • Változatos feladatok
    • Kulturált irodaházi munkakörülmények
    • Home Office a munkaidő 1/3-ban
    • Munkaidőben elvégezhető feladatmennyiség
    • Fiatal, lelkes, jó hangulatú csapat