Karbantartó / Lakatos - Cegléd, Magyarország - Pellet Hungary Kft.

    Pellet Hungary Kft.
    Pellet Hungary Kft. Cegléd, Magyarország

    2 hete

    Cégünk megújuló energiahordozó előállítójaként Téged vár, amennyiben hosszútávban és kiszámíthatóságban gondolkozol. Ceglédi telephelyünkre 8 órás munkavégzésre keresünk új kollégánkat Karbantartó/ Lakatos személyében.

    Főbb feladatok, munkák:

    • ipari termelőberendezések javítási és karbantartási munkáinak szakszerű elvégzése
    • Hidraulikus rendszerek javítása, karbantartása
    • Gépjavításokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
    • Szerszámok, gépek rendben- és karbantartása, igény esetén készítése
    • Hegesztési munkálatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Önálló munkavégzés
    • Hibafeltárás és javítás
    • Műszaki végzettség és ehhez tartozó releváns tapasztalat
    • Precíz pontos munkavégzés
    • Szerszám és gépismeret
    • Munkájára igényes szakembert keresünk

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Lezárt iskolai tanulmányok

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Saját szerszámok
    • Havi és éves bónuszok
    • Bejárási támogatás
    • Teljes munkaidő
    • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges végzettség:

    Szakiskola / szakmunkás képző