Junior accountant - Budapest, Magyarország - ALEF Distribution HU Kft.

    ALEF Distribution HU Kft.
    ALEF Distribution HU Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Az ALEF Distribution HU Kft. az egyik meghatározó szereplője a magyar IT disztribúciós piacnak. Elkötelezetten támogatjuk partnereinket, hogy sikeresek legyenek az informatika világában és segítünk nekik teljeskörű megoldást és szolgáltatási portfóliót nyújtani a vevőik számára. Cégünk az ALEF csoport tagja, amely 9 országban van jelen több mint 277 millió USD éves árbevétellel és 380 munkavállalóval a régióban.,
    • Napi / heti rendszeres könyvelési feladatok:
      • bankkivonatok könyvelése
      • szállítói számlák postolása
      • kiszámlázások, előlegszámlák kiállítása
    • Aktív részvétel a havi és az év végi zárási folyamatban
    • Mérlegszámlák összepontozása, problémák feltárása, jelzése, megoldása
    • Tárgyi eszközök körüli teendők, analitikájának karbantartása
    • Időbeli elhatárolások elszámolása és egyéb zárási teendők
    • Segítségnyújtás a főkönyvelőknek adóbevallások előkészítésében, KSH jelentések és egyéb hatósági jelentések beadásával
    • Az audit folyamatok támogatása
    • Számviteli osztályhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
    • Esetleges helyettesítések
    • Az alapvető magyar számviteli és adózási folyamatok, szabályok és elvek ismerete
    • Munkájára igényes, precíz és hatékony személyiség
    • 2 év könyvelési területen szerzett tapasztalat
    • Jó kommunikációs készség, jó csapatjátékos
    • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás az elvégzett munkáért
    • Képes változó értékesítésorientált üzleti környezetben dolgozni
    • Jól gazdálkodik az idővel és betartja a határidőket
    • Céghez való lojalitás
    • Jó angol nyelvtudás – elsősorban írásban
    • Navision vagy Business Central ismerete
    • Stabil és megbízható céges háttér
    • Érdekes és összetett feladatok
    • Kellemes munkakörnyezet, barátságos kollégák
    • Nasiszekrény és italok az irodában
    • Vonzó bérezési csomag
    • Cafetéria, munkába járás támogatása
    • 6 nap Home Office lehetőség havonta
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége