Munkahelyek
Kecskemét

    Targoncavezető - Élelmiszeripar - Kecskemét, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Default job background
    Leasing

    Ha nem szeretnél az autóiparban elhelyezkedni, jelentkezz targoncavezetőnek élelmiszeripari megbízónkhoz, ahol nincs leállás, folyamatos fejlődési lehetőség és egy kiváló csapat vár.

    Állásajánlat részletei

    Klasszikus targoncavezetői feladatok ellátása:

  • Komissiózás
  • Anyagmozgatás
  • Áru bevételezés
  • Raktározási feladatokban való részvétel

    Munkaköri követelmények

  • Targoncavezető engedély - elsősorban 3324-vezető üléses
  • Raktározási, targoncavezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

    Kompenzációs juttatások

  • Nettó 330 ezer Forint vagy afeletti kereseti lehetőség
  • Negyedévente nettó 40 ezer Ft-os jelenléti bónusz
  • Havi bónusz, cafeteria
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Tiszaalpár - Lakitelek - Nyárlőrinc; Tiszakécske - Szentkirály; Csengőd - Izsák - Akasztó - Nagykőrös - Kecskemét, Cegléd

  • Randstad Kiskunfélegyháza, Magyarország Teljes munkaidő

    Cégleírás / Organisation/DepartmentDinamikusan fejlődő kiskunfélegyházi élelmiszeripari vállalathoz keresünk műszakvezető kollégát.Pozíció leírása / Job description · A műszak számára előírt napi operatív munka koordinálása, · a felhasznált alapanyagok, félkész-, és késztermékek ...