Munkahelyek
Bolti eladó
Nagykanizsa

    Bolti eladó - Nagykanizsa, Magyarország - ZALACO Sütőipari Zrt.

    ZALACO Sütőipari Zrt.
    ZALACO Sütőipari Zrt. Nagykanizsa, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 3 napja

    Leírás

    Bolti eladó munkatársakat felveszünk Nagykanizsára

    Dinamikusan fejlődő szaküzlet hálózatunkba keresünk ügyes, megbízható dolgozót, hosszú távra, 8 órás munkavégzésre. Jelentkezni a 06 20/ os telefonszámon és a e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal.

    Bolti eladó

    Főbb feladatok:

    A szaküzletek napi nyitása előtt az árukészlet szavatossági idejének ellenőrzése.

    Az áru átvétele elektronikus szállítólevélen, minőségi ellenőrzés.

    Beérkezett és helyben készített pékáruk kihelyezése a pultba a hozzájuk tartozó ár kártyákkal együtt.

    Nyitást követően a helyben készített pékáruk folyamatos előkészítése, sütése a meghatározott sütési technológia betartásával.

    Polcok, pultok folyamatos töltése, tisztán tartása.

    Szaküzlet tisztaságának folyamatos ellenőrzése, zárást követően kelesztő, kemence takarítás, szaküzlet takarítása.

    Kapcsolattartás a területi képviselőkkel.

    Zárást követő dokumentációk vezetése digitálisan (selejt elszámolás).

    Az álláshoz szükséges kompetenciák, elvárások:

    Szakképzettség, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

    Egészségügyi alkalmasság.

    Megfelelő kommunikáció a vevőkkel.

    Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

    Előnyt jelenthet:

    Kereskedelemben, pékségben szerzett tapasztalat

  • ZALACO Sütőipari Zrt.

    Bolti eladó

    ZALACO Sütőipari Zrt. Zalaegerszeg, Magyarország

    Bolti eladó munkatársakat felveszünk Zalaegerszegre · Dinamikusan fejlődő szaküzlet hálózatunkba keresünk ügyes, megbízható dolgozót, hosszú távra, 8 órás munkavégzésre. Jelentkezni a 06 20/ os telefonszámon és a e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal. · Bolti eladó · Főbb f ...