építésvezető (kelet magyarország) - Borsod-Abaúj-Zemplén, Magyarország - BECK AND PARTNERS Kft.

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

    • Saját létszámban lévő munkavállalók és alvállalkozók munkájának koordinálása lesz a feladatod
    • Ütemtervekben foglaltak betartatása és betartatása
    • Kivitelezések minőség ellenőrzése, technológiai követelmények betartatása
    • Határidők betartása, betartatása
    • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, műszaki ellenőrökkel, a cég képviselete kooperációkon, együttműködés a projektvezetővel
    • Építési naplók naprakész vezetése, balesetvédelmi és munkabiztonsági előírások betartatása
    • Alapanyagok, építési anyagok felhasználásának követése
    • Irodai adminisztratív feladatok ellátása

    TÉGED KERESÜNK, HA...

    • 5 éves, hasonló építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalattal bírsz.(főként magasépítési projekteken, kizárólag ipari létesítményekkel és technológiákkal kapcsolatosan, minimum millió Forint értékű projektekben).
    • FelsőfokúÉpítészmérnökvagyÉpítőmérnök végzettséggel vagy középfokú magasépítő technikus végzettséggelrendelkezel.

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.
    • FMV jogosultsággalrendelkezel.

    AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁLSZÁMODRA:

    • Szakmai tudásodhoz illeszkedő alapbért biztosítanak.
    • 13. havi fizetést biztosítanak.
    • Cafeteria.
    • Vállalati autót biztosítanak számodra- magánhasználatra is - így könnyen és gyorsan el tudsz jutni úticélodhoz.
    • Támogatják üzemanyagköltséged.
    • A munkába fektetettenergiádat bónusszaljutalmazzák.
    • Biztosítják számodra a munkához szükséges eszközöket laptopot és mobiltelefont.

    Munkavégzés helye:Kelet-magyarországi régióban km-es körzetben, Polgári központtal

    Munkaidő:törzsidő: hétfőtől-péntekig 07:30-16:00

    Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissítettmagyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva