Munkahelyek
Budapest

    Adminisztrációs szerviz koordinátor - Budapest, Magyarország - Johnson Controls International

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Feladatai:

    Ebben a munkakörben a HVAC hűtő- és klímaberendezések szerviz részleg tevékenységéhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat kell koordinálni és elvégezni, valamint a szerviztechnikusok és az adminisztratív munkatársak által használt ServiceMax programmal kapcsolatos technikai támogatást kell biztosítani.

    Teljesítés módja:

    • Vállalatirányítási szoftverek (ServiceMax, iScala) és hozzájuk kapcsolódó jelentés készítő alkalmazások megismerése és használatuk elsajátítása
    • Szervizigények rögzítése, hibafelvétel
    • Szolgáltatási szerződések kezelése a vállalatirányítási rendszerekben
    • Szervizmunkák indítása, munkalapok feldolgozása és előkészítése számlázásra, számlakészítés
    • Alvállalkozói megrendelések kiadása és számlák kezelése
    • Megrendelőkkel és alvállalkozókkal történő egyeztetés a munkák elszámolása, lezárása, teljesítés igazolások kiadása érdekében
    • Garanciális, beüzemlési- és egyéb belső elszámolású munkák adminisztrációja
    • Ügyfél panaszok kezelése, ügyfél elégedettség felmérés
    • Az adminisztrációs feladatok koordinálása, egyeztetés más vállalati részlegekkel
    • A Service Max programmal kapcsolatos jövőbeni fejlesztések nyomonkövetése, oktatása
    • ServiceMax szoftver használatával kapcsolatos támogatás a munkatársak részére
    • A feladatokat legalább 80 %-ban irodai, legfeljebb 20%-ban otthoni munkavégzéssel kell teljesíteni

    Kit keresünk?

    Elvárások:

    • MS Office (Word, Excel, Teams, Outlook) programok készségszintű ismerete
    • Jó probléma megoldó képesség
    • Fejlett kommunikációs készség, magyar nyelven
    • Ügyfél központú személyiség
    • Egyéni és csapatmunkában egyaránt megbízható
    • Pontos munkavégzés, jó monotonítás tűrés

    Előny:

    • Alap vagy középfokú angol nyelvismeret, kommunikációs szinten

    Amit kínálunk:

    • Perspektivikus és stabil munkahely az építési technológiák és megoldások legszélesebb portfólióját kínáló nemzetközi vállalatnál.
    • Teljeskörű oktatás a feladat elvégzéséhez, a vállalatirányítási rendszerek használatára
    • Átfogó beilleszkedés és készségfejlesztő képzések, amelyet elkötelezett és hozzáértő munkatársaink tartanak.
    • Határozatlan idejű munkaszerződés.
    • A munkavégzéshez szükséges céges laptop és telefon.
    • A havi fix béren felül Szépkártya cafeteria keret.

    Kik vagyunk?

    Mi a Johnson Controls-nál a jövőt formáljuk, egy biztonságos, kényelmes és fenntartható világ megteremtése érdekében. Globális csapatunk innovatív, integrált megoldásokat fejleszt a városok jobb kapcsolata, intelligensebb épületek megvalósítása és a közlekedési eszközök hatásfok növelése érdekében. Szenvedélyünk a világ életének, munkájának és szerepének fejlesztése. A jövő merész ötleteket, vállalkozó beállítottságot és határokon átívelő együttműködést kíván.

    #LI-PP1

  • Eviron Systems Kft. Törökbálint, Magyarország

    Portfóliónk bővülése céljából új csapattagot keresünk · Ha kedvet érzel arra, hogy egy remek megrendelő állománnyal rendelkező szerviz építő tagja legyél, akkor jelentkezz hozzánk Törökbálintra szervizünkbe koordinátornak · ,FM Manager napi szintű támogatása · Anyag rendelése, mu ...

  • Gate Szerviz Kft. Budapest, Magyarország

    Közel 30 éves, stabil piaci pozícióval rendelkező, folyamatosan növekvő, magyar tulajdonú szerviz cég keres dinamikus csapatába kompetens, gyakorlattal rendelkező Műszaki koordinátor kollégát · ,Kaputechnikai szerelők napjának összeállítása, és kordinálása · a kaputechnikai szere ...

  • Trenkwalder Magyarország Csepel, Magyarország Leasing

    Csepeli partnerünk részére keresünk emelőgép technikus pozícióba kollégát: · Állásajánlat részletei · emelőeszközök (nem motorizált) felügyelet · emelőeszközök (nem motorizált) kalibrálása/szervízelése/javítása/cseréje · nagyterhes emelésekre való felkészülés, készletek optimaliz ...