Mérlegképes könyvelő - Nádudvar, Magyarország - NÁDÉP Kft.

    NÁDÉP Kft.
    NÁDÉP Kft. Nádudvar, Magyarország

    2 hete

    A NÁDÉP Kft. több évtizedes szakmai gyakorlatával, Kelet-Magyarország építőiparának egyik jelentős szereplője, tevékenysége kiterjed az építési fővállalkozás és generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Munkáinak nagy részét közbeszerzési pályázatokon való folyamatos részvétellel, más részét pedig építőipari versenytárgyalásokon nyeri el. A NAGISZ Csoporton belüli nagyobb építési beruházások is a NÁDÉP Kft. kivitelezésében valósulnak meg. Referenciáik között egyaránt találhatóak: mezőgazdasági, ipari, kereskedelmi, oktatási, egészségügyi létesítmények, középületek, lakóépületek, hűtéstechnológiai és energetikai beruházások.

    • Számviteli törvény, és a kapcsolódó aktuális jogszabályok ismerete
    • Beérkező, kimenő számlák, vegyes és a banki tételek könyvelése.
    • Projekt zárási feladatok, költségfelosztás.
    • A kft-vel kapcsolatos adóbevallások elkészítse, és ezek beküldése.
    • Főkönyv egyeztetés és vezetői információs anyagok készítése.
    • Időszakos és éves beszámolók készítése.
    • Adatszolgáltatás a kft vezetősége, tulajdonosa részére.
    • Adatszolgáltatás a hitelszerződésekben megadott módon a hitelt biztosító banknak, KSH-nak és egyéb intézményeknek, hatóságoknak.
    • Banki utalások elvégzése.
    • A kft. számviteli, pénzügyi és munkaügyi kollégák szakmai- és általános munkavégzés irányítása
    • Együttműködés társosztályokkal
    • Mérlegképes könyvelő végzettség
    • MS Office programok használata: excel, word, ppt,
    • Jó problémamegoldó képesség, pro-aktivitás
    • Pontos, precíz munkavégzés, gyakorlatias szemlélet
    • Megbízhatóság,
    • Csapatmunkában való együttműködés
    • Van releváns tapasztalatod
    • Van vezetői tapasztalatod
    • Vállalkozási könyvelői végzettséged van
    • Építőiparban vagy az üzleti szférában szerzett könyvelési és adózási tapasztalatod van
    • Könyvelői szemmel tekintesz a projekt elszámolásokra
    • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka, szakmai fejlődési lehetőség
    • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
    • Fiatalos csapat, barátságos légkör
    • Fix havi jövedelem
    • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, étkezési hozzájárulás)
    • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök,
    • Céges buszjárat Debrecenből, Ebesről, Hajdúszoboszlóról
    • Ezen településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.