Analitikus könyvelő - Budapest, Magyarország - ORIENTAL HERBS KFT.

    ORIENTAL HERBS KFT.
    ORIENTAL HERBS KFT. Budapest, Magyarország

    1 hete

    Ha szeretnél az egészséges életmód és egészségmegőrzés számviteli oldalával megismerkedni és elhivatott vagy a munkád iránt – nálunk a helyed.
    A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod, a fizetési igény megjelölésével.

    Budapest X. kerületében működő, az élelmiszerek és étrend-kiegészítők piacán több mint 30 éves múlttal rendelkező cég keres új munkatársat
    Analitikus könyvelő pozícióba.

    Feladataid lesznek:

    • Bejövő és kimenő számlák kontírozása, rögzítése, bank, bérek teljeskörű könyvelése
    • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
    • Együttműködés és adatszolgáltatás a társosztályok részére
    • Számlaegyeztetések, analitikák készítése
    • Közreműködés a havi zárásokban
    • Közreműködés az éves beszámoló és bevallások összeállításában, adatszolgáltatás nyújtása
    • Könyvelt bizonylatok és egyéb dokumentumok rendszerezése, lefűzése
    • Egyéb adminisztrációs feladatok, a főkönyvelő kérése alapján

    Amit elvárunk Tőled:

    • Középfokú – közgazdasági – végzettség
    • Könyvelés területén szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
    • Felhasználói szintű MS Office ismeretek és magabiztos használatuk
    • Pontos, precíz munkavégzés

    Előnyt jelent a kiválasztásnál:

    • Mérlegképes könyvelői végzettség

    Amit nyújtunk Számodra:

    • Azonnali munkakezdési lehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Cafetéria
    • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkalehetőség
    • Jó hangulatú, fiatalos és segítőkész csapat