Munkahelyek
Budapest XXI. kerület

    Facility koordinátor - Csepel, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Trenkwalder Magyarország
    Trenkwalder Magyarország Csepel, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Leasing

    Csepeli partnerünk részére keresünk facility koordinátor pozícióba kollégát:

    Állásajánlat részletei

  • szerződéses kötelezettségeinek betartatása (takarítás, negyed-, fél-, éves – ellenőrzések, felülvizsgálatok stb...)
  • FF/SRE igények telephely szintű bonyolítása, intézése
  • udvar és épületek folyamatos bejárása, ellenőrzése szükséges beavatkozások elindítása
  • külső vállakozók munkájának felügyelete
  • SRE operatív munkák támogatása, segítése
  • az épület építészeti-, fűtés-hűtési, légtechnikai-, erősáramú-, gyengeáramú és egyéb műszaki rendszerek üzemállapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • az épületfelügyeleti rendszer kezelése, a rendszerre csatlakoztatott berendezések működési állapotának folyamatos figyelemmel kísérése

    Munkaköri követelmények

  • Középfokú szakirányú végzettség, ,
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kommunikációs képesség
  • Csapatban történő munkavégzés

    Kompenzációs juttatások

  • Alapbéren felüli juttatások: teljesítmény bónusz, műszakpótlék, cafeteria
  • Folyamatosan növekvő megrendelésállomány miatt stabil, biztos munkahely
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes, kiterjedt egészségügyi szűrővizsgálatok évente többször
  • Akár 1 héten belüli munkakezdés
  • 8 órás munkavégzés, 1 műszak Munkavégzés helye: Csepel

  • Trenkwalder Magyarország Budapest, Csepel, Magyarország Leasing

    "Változtassuk meg a holnapot még ma" – mi, a Siemens Energy-nél ezt valljuk az ügyfeleink és a munkavállalóink irányába, a fenntartható, CO2 semleges jövő felé vezető úton. Transmission (Energiaátvitel) Üzletágunk termékek, megoldások és szolgáltatások széles portfólióját kínálja ...